Typujemy mecze Euro 2016!

Zapraszamy Was do wspólnego typowania końcowych rozstrzygnięć w grupie B piłkarskiego Euro 2016. Co więc eksperci Totolotka mają nam do powiedzenia o dwóch poniedziałkowych spotkaniach? Na pewno będzie ciekawie!

Reprezentacja Anglii była już na straconej pozycji, zdołała jednak strzelić bramkę w doliczonym czasie gry i odwrócić losy spotkania z Walią. Tym samym można powiedzieć, że los oddał jej, to co zabrał w meczu z Rosją (stracona bramka na wagę remisu w doliczonym czasie gry drugiej połowy). Droga do awansu z grupy stoi więc teraz przed Anglikami otworem. Nie mogą jednak stracić punktów w meczu ze Słowacją. Słowacją, której również zależy na zwycięstwie, gdyż w jego przypadku mogą wyjść z grupy z pierwszego miejsca, i uniknąć tym samym w fazie 1/8 gry z europejskimi potęgami. Słowacja też ma jednak swoje cele. Po zwycięstwie w spotkaniu z Rosją, również ma prawo wierzyć w awans. Początek meczu Słowacji z Anglią o godzinie 21:00. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 3.

zwycięstwo Słowacji: 5,50_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Anglii: 1,75

Równolegle Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2 zapraszamy na spotkanie Rosji z Walią. Rywalizacja w grupie B EURO 2016 jest naprawdę pasjonująca. Wszystkie cztery reprezentacje rywalizujące tutaj mają jeszcze szanse na wyjście z grupy. Zwycięzca meczu Rosji z Walią niemal na sto procent zapewni sobie awans. Niemal, gdyż nie wiadomo jak to będzie w przypadku jeśli to Rosji udało by się zwyciężyć, jednak wielce prawdopodobne jest, że w takim wypadku Sborna również wywalczy awans, na przykład kosztem Irlandii Północnej. Jeśli natomiast uda się tutaj wygrać Walii, to będzie ona miała sześć punktów, co będzie oznaczało, że reprezentacja Rosji pożegna się z turniejem. No więc Rosja czy też Walia? Który zespół zwycięży i awansuje do fazy 1/8 piłkarskich Mistrzostw Europy? A może zarówno jedni jak i drudzy? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Rosji: 2,45_______________remis: 3,10_______________zwycięstwo Walii: 2,85

Typujemy EURO 2016 wspólnie z Totolotkiem S.A.! Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Czeka już ona na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *