Typujemy mecze EURO 2016 z Totolotkiem!

W piątek w piłkarskich Mistrzostwach Europy czekają nas kolejne trzy mecze. Komu z kim przyjdzie się wtedy z sobą zmierzyć, i co na temat tych spotkań będą mieli nam do powiedzenia eksperci bukmacherscy Totolotka S.A.?

Piątkowe granie w EURO 2016 rozpoczynamy więc meczem Włochów ze Szwecją. Rozpocznie się on o godzinie 15:00, i będzie transmitowany w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2. W pierwszym meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy reprezentacja Włoch zupełnie nieoczekiwanie rozprawiła się z Belgią. Zwycięstwo to sprawiło, że automatycznie stała się jednym z faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Czy gospodarze dzisiejszego pojedynku potwierdzą swoje mistrzowskie aspiracje w spotkaniu ze Szwecją? Starcie to jest awizowane jako pojedynek Gianluigiego Buffona ze Zlatanem Ibrachimoviciem! Czy właśnie tak będzie, i mamy prawo oczekiwać emocjonujących pojedynków tych dwóch znakomitych piłkarzy? A jeśli tak, to który z nich będzie potrafił rozstrzygnąć je na swoją korzyść?

zwycięstwo Włochów: 1,87____________remis: 3,20____________zwycięstwo Szwecji: 3,80

O godzinie 18:00 zapraszamy na mecz: Czechy – Chorwacja. On z kolei będzie transmitowany w Polsacie Sport 2. Czesi zagrali naprawdę dobry mecz z Hiszpanią. Zagrali bez respektu dla rywali, i przy odrobinie szczęścia mogli się pokosić nawet o zwycięstwo. Jedyną bramkę meczu stracili dopiero w końcówce. Jeśli reprezentacja Czech zagra teraz z podobną determinacją, to ma pełne prawo myśleć o sprawieniu niespodzianki w starciu z faworyzowaną przez bukmacherów Chorwacją. W zespole gości jest znacznie więcej lepszych klasowo zawodników, ale nasi sąsiedzi zdążyli już udowodnić, że nic nie robią sobie z podobnych klasyfikacji. Czy więc Czechy mają prawo liczyć na niespodziankę, i zdobyć jakieś punkty w starciu z Chorwacją?

zwycięstwo Czechów: 4,40___________remis: 3,30___________zwycięstwo Chorwacji: 1,85

Teraz już godzina 21:00, i naprawdę bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Hiszpanii z Turcją. La Furia Roja nie jest w najwyższej formie. W składzie roi się co prawda od gwiazd światowego futbolu, ale wymęczone zwycięstwo z Czechami nie wróży najlepiej w kontekście meczu w waleczną, i naprawdę bardzo nieobliczalną reprezentacją Turcji. Goście też mają kim straszyć, szczególnie w linii pomocy, gdzie zagrają Hakan Çalhanoğlu i Arda Turan. Czy tych dwóch zawodników będzie w stanie prowadzić skuteczną grę ofensywną przeciwko aktualnym mistrzom Europy? Na starcie Hiszpanii z Turcją zapraszamy Państwa również do Polsatu Sport 2.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,40_____________remis: 4,20_____________zwycięstwo Turcji: 7,50

Typujemy rezultaty meczów piłkarskich Mistrzostw Europy razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie spotkania EURO 2016 czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *