Typujemy mecz: Ukraina – Polska!

We wtorek w piłkarskich Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski rozegra swoje trzecie spotkanie w fazie grupowej wspomnianego turnieju. Przeciwnikami Biało-czerwonych będzie Ukraina. Czego ciekawego możemy się spodziewać po tym pojedynku, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Biało-czerwoni rozegrają swoje ostatnie spotkanie fazy grupowej EURO 2106 z Ukrainą w Marsylii. Po raz pierwszy od bardzo dawna (dokładnie od trzydziestu dwóch lat) startów reprezentacji Polski w wielkich turniejach stało się tak, że mecz numer trzy nie będzie dla nas tylko i wyłącznie spotkaniem o honor. Już niedługo dowiemy się które miejsce premiowane awansem zajmiemy w swojej grupie. W najgorszym przypadku będzie to trzecia lokata, ale możemy zakończyć tę rywalizację nawet  i na miejscu numer jeden. Wszystko zależy od tego czy uda nam się pokonać niegrającą już o nic Ukrainę. Jeśli się tak stanie, to będziemy co najmniej drudzy, ale też trudno się spodziewać, że Irlandia Północna wygra z Niemcami, a więc pisana jest nam najpewniej właśnie pozycja numer dwa. Czy jednak Ukraińcy odpuszczą mecz z Polską? Najnowsza ich historia zdaje się na to wskazywać. Tym razem ma być jednak inaczej. O honorowe pożegnanie się z EURO 2016 zaapelował do piłkarzy sam prezydent Ukrainy. Czy posłuchają go? A może Robert Lewandowski i spółka strzelą im kilka bramek, i uradują tym samym polski naród? Początek spotkania Ukrainy z Polską zaplanowano na godzinę 18:00. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie, TVP1, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Ukrainy: 3,85_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Polski: 2,00

Typujemy mecz Polski z Ukrainą wspólnie z Totolotkiem S.A.A Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę bukmacherską na to spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *