Typujemy mecz: Szwajcaria – Polska!

Już w sobotę reprezentacja Polski zagra swoje spotkanie w 1/8 piłkarskich Mistrzostw Europy. Przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie Szwajcaria. Czy nasi mają szanse na ćwierćfinał EURO 2016? Totolotek zaprasza do wspólnego typowania tego meczu!

Spotkanie Szwajcarii z Polską będzie chronologicznie pierwszym meczem fazy 1/8 tegorocznych Mistrzostw Europy, jaki zostanie rozegrany na tym turnieju. Rozpocznie się ono o godzinie 15:00. Reprezentacja Polski staje przed historyczną szansą awansu do ćwierćfinału Mistrzostw Europy! Szwajcarzy myślą jednak o tym samym, i na pewno nie odpuszczą tego spotkania! O wyniku mogą zadecydować detale. Niemal wszyscy eksperci piłkarscy w naszym kraju zdążyli już odtrąbić, że ćwierćfinał EURO 2016 będzie nasz, i nie ma po prostu innej opcji na ten mecz. Prawda jest jednak zupełnie inna. Reprezentacja Szwajcarii jest naprawdę mocną drużyną. Trzon ich kadry występuje w czołowych ligach europejskich, i to nie w byle jakich drużynach, bo w Juventusie, Wolfsburgu, Arsenalu, czy Bayerze Leverkusen. Do tej pory nie idzie im może na EURO zbyt porywająco, ale słabo również nie. Prawda jest taka, że czeka nas w nimi naprawdę bardzo ciężki bój. Jesteśmy oczywiście pełni wiary w końcowy sukces, i w to, że to właśnie nas zespół wywalczy awans do ćwierćfinału, ale jeśli ma się to stać, to przygotujmy się na prawdziwą wojnę! Oby ze zwycięskim skutkiem! Spotkanie Szwajcarii z Polską będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, Polsacie Sport 2, a także w TVP1.

zwycięstwo Szwajcarii: 3,15____________remis: 3,00____________zwycięstwo Polski: 2,45

W spotkaniu Polski ze Szwajcarią na pewno nie zabraknie emocji, także tych bukmacherskich! Typujemy to spotkanie razem z Totolotkiem S.A.! Sprawdź naszą pełną ofertę kursową!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *