Typujemy mecz: Polska – Portugalia!

We czwartek w EURO 2016 Biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Portugalii. Stawką meczu jest półfinał Mistrzostw Europy! Jak to spotkanie przedstawia się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Reprezentacja selekcjonera- Adama Nawałki, rozegra dzisiaj spotkanie, które  może przejść do historii polskiej piłki! Historia pisze się na naszych oczach! I to jak piękna historia! Czy Biało-czerwoni zdołają pokonać Portugalię, i awansują do półfinału piłkarskich Mistrzostw Europy? Portugalia nie wydaje się być w najwyższej formie. Cristiano Ronaldo strzelił owszem dwie bramki, ale przez cały turniej prezentuje się po prostu słabo. A dwie bramki na trzydzieści  cztery jego strzały, to raczej mizerny dorobek. Bez bramki jest za to nasz Robert Lewandowski, ale wydaje się, że wkład Lewego w wyniki reprezentacji Polski jest o wiele większy niż CR7. Faworytem do wygrania meczu wydają się Portugalczycy, ale my lubimy być ustawieni w takiej pozycji, że to innym przyznaje się większe szanse na zwycięstwo. I co najważniejsze- potrafimy ją wykorzystać! A więc Polska czy Portugalia? Która reprezentacja awansuje do półfinału EURO 2016? Gorąco wierzymy, że będą to Biało-czerwoni, i że spełnią nasze marzenia! A Wy? Jakie zdarzenia na starcie Polski z Portugalią umieściliście na swych kuponach bukmacherskich na czwartek? Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie, Polsacie Sport, Polsacie Sport 2, a także w TVP 1.

zwycięstwo Polski: 3,20____________remis: 2,90____________zwycięstwo Portugalii: 2,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Polski z Portugalią. Nasza pełna oferta bukmacherska na ten pojedynek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *