Typujemy mecz: Polska – Litwa!

Reprezentacja Polski w swoim ostatnim oficjalnym spotkaniu kontrolnym przed EURO 2016 zmierzy się z Litwą. Czego możemy się spodziewać w tym meczu, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Polski z Litwą rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP 2, oraz w TVP Sport. Nie zapowiada się, by Biało-czerwoni mieli wystąpić dziś w najsilniejszym składzie, ale to raczej zupełnie normalne. Adam Nawałka będzie chciał przyoszczędzić zdrowie najważniejszych graczy, tak by już podczas samego turnieju we Francji, nikt nie narzekał na przemęczenie, czy jakieś urazy. Jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że nawet i zawodnicy rezerwowi reprezentacji Polski są na tyle dobzi, by móc spokojnie pokonać Litwę! Kibice przecież nie zapłacili za bilety, by zobaczyć słabą grę, i brak zwycięstwa czy wręcz farsę. W każdym razie, każdy inny wynik niż zwycięstwo reprezentacji Polski, najlepiej wysokie, będzie w tym meczu naprawdę sporą niespodzianką. Litwa, nawet w najsilniejszym składzie, to drużyna zupełnie przeciętna, strzelająca bramki, i wygrywająca spotkania od  sporego dzwonu. Wygląda jednak na to, że przyjmie dziś kilka gongów od naszych graczy. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! A tymczasem zapraszamy Was do wspólnego typowania tej rywalizacji!

zwycięstwo Polski: 1,30______________remis: 4,80______________zwycięstwo Litwy: 9,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania spotkania Polski z Litwą. Pełną ofertę kursową na tej pojedynek można zobaczyć klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *