Typujemy mecz: Polska – Irlandia Północna!

Reprezentacja Polski zainauguruje Mistrzostwa Europy spotkaniem z Irlandią Północną. Co czeka nas w tym meczu, i czego możemy się po nim spodziewać, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Polski z Irlandią Północną rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie je można zobaczyć aż w czterech kanałach telewizyjnych: TVP 1, Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2. Na spotkanie reprezentacji Polski z Irlandią Północną czekaliśmy wszyscy już od dawna! Ostatnie mecze towarzyskie Biało-czerwonych nie mogły napawać zbytnim optymizmem, ale to już teraz nieważne! Liczy się tylko zwycięstwo! Kamil Grosicki zdąży dość do siebie po urazie, którego nabawił się w meczu z Litwą, czy może jednak Adam Nawałka nie będzie chciał ryzykować, i zostanie kimś zastąpiony? Faworytem do wskoczenia do pierwszego składu wydaje się Bartosz Kapustka. Jeśli tylko nasi zawodnicy będą w formie, nie powinniśmy mieć większych problemów z pokonaniem Irlandii Północnej. Nie chcemy zbytnio umniejszać klasy rywala, gdyż nie będzie to łatwy mecz, ale prawa jest taka, że rywale nie mają w swych szeregach zawodnika, który gra w Bayernie Monachium, i strzela trzydzieści bramek w sezonie, ani też zdobywcy Pucharu Ligi Europejskiej. Po prostu wszystko zdaje się przemawiać za Biało-czerwonymi! Czy rzeczywiście tak będzie, i będziemy się cieszyli z pokonania Irlandii Północnej, i udanej inauguracji Mistrzostw Europy?

zwycięstwo Polski: 1,82_________remis: 3,30_________zwycięstwo Irlandii Północnej: 4,65

Typujemy pojedynek reprezentacji Polski z Irlandią Północną wspólnie z Totolotkiem! Zobacz naszą pełną ofertę bukmacherską na to spotkanie. Czeka ona na Ciebie już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *