Typujemy mecz: Niemcy – Polska!

W czwartek na piłkarskich Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz. Przeciwnikiem Biało-czerwonych będą Niemcy. Jakie przewidywania bukmacherskie na to starcie, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tym pojedynku?

Spotkanie Niemców z Polską rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie ono transmitowane na żywo w TVP 1, Polsacie, Polsacie Sport, oraz Polsacie Sport 2. Biało-czerwoni mają spore problemy kadrowe. Kontuzjowany jest Wojciech Szczęsny, nie w pełni sił znajduje się Kamil Grosicki. Niemcy też mają spory ból głowy, zwłaszcza w defensywie. Po kontuzji Mats Hummels i nie wiadomo czy Joahim Loew da mu szansę występu. A czy w reprezentacji Polski od pierwszej minuty pojawi się ten, który olśnił wszystkich występem przeciwko Irlandii Północnej, a więc Bartosz Kapusta? Adam Nawałka ma spory zgryz, ale wiele wskazuje na to, że jednak do gry powróci już Kamil Grosicki, i Bartkowi przypadnie w udziale tylko ławka rezerwowych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że reprezentacja Niemiec jest piłkarsko lepsza od Biało-czerwonych, ale przecież zdołaliśmy ich pokonać w spotkaniu eliminacyjnym do EURO 2016, więc dlaczego nie mielibyśmy tego powtórzyć już na samych mistrzostwach? Islandia pokonała niedawno, że może powalczyć jak równy z równym z Portugalią, Rumunia dała takie samo świadectwo w spotkaniu z Francją, Albania ze Szwajcarią, więc dlaczego Polacy również nie mieli by prawa sprawić niespodzianki, i urwać punktów faworyzowanym Niemcom? Mają prawo jak najbardziej! Tylko czy będą potrafili z niego skorzystać?

zwycięstwo Niemców: 1,60____________remis: 3,95____________zwycięstwo Polski: 5,25

Typujemy spotkanie reprezentacji Niemiec z Polską wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na mecz czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *