Typujemy mecz: Meksyk – Urugwaj!

W poniedziałek w Copa America tylko jedno spotkanie, ale za to jakie! Meksyk zmierzy się w nim z Urugwajem! Jak kształtują się szanse obydwu reprezentacji, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Starcie Meksyku z Urugwajem, jest jednym z hitów pierwszej kolejki fazy grupowej Copa Amercia. Czy Luis Suarez i spółka zdołają pokonać ambitnych Azteków? Nie będzie o to łatwo, gdyż Urusi mają owszem potężną siłę rażenia, opartą na wspomnianym Suarezie, oraz Edinsonie Cavanim, mają też dwóch bardzo dobrych obrońców- Diego Godin i Jose Maria Jimenez, których dodatkowym atutem jest to, że występują w jedynym zespole. Jednak to Meksyk postrzegany jest jako lepsza reprezentacja, jako całość, co zresztą wyraża się w kursach przedmeczowych na to spotkanie, także i w Totolotku. Ta reprezentacja ma potencjał, według niektórych, jest w stanie nawet zakończyć ten turniej na podium, i to wcale niekoniecznie na ostatnim jego stopniu. Czy więc to wszystko, co zostało powiedziane powyżej znajdzie swoje odzwierciedlanie w praktyce, i to właśnie Aztekowie zakończą to stracie zwycięstwem? Początek meczu: Meksyk – Urugwaj, o godzinie 02:00. Pojedynek ten będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Meksyku: 2,40___________remis: 3,00___________zwycięstwo Urugwaju: 3,05

Zapraszamy Państwa do typowania turnieju Copa America wspólnie z Totolotkiem! Nasza pełna oferta na mecz Meksyku z Urugwajem, oraz wszystkie pozostałe- czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *