Typujemy kwalifikacje Ligi Mistrzów!

Piłkarskie Mistrzostwa Europy trwają w najlepsze, ale nie przeszkadza to rozpocząć eliminacje do Champions League! We wtorek zostaną rozegrane zatem spotkania pierwszej rundy kwalifikacyjnej!

Rozpoczynamy więc od meczu Flory Talin z Lincoln FC. Jego początek o godzinie 18:00. Flora swoją przygodę z europejskimi pucharami rozpoczyna więc od rywalizacji z amatorami z Gibraltaru. Lincoln to mistrz tego kraju, ale wszyscy doskonale wiemy jak gra reprezentacja Gibraltaru. Zaręczamy, że zespoły klubowe nie są lepsze. Czy więc Flora Talin poradzi sobie z przeciwnikiem? Wszystko zdaje się na to wskazywać, a już zdecydowanie najbardziej przedmeczowe typy ekspertów bukmacherskich, które- jeśli chodzi o ich wartości kursowe w serwisie Totolotka- mają się następująco:

zwycięstwo Flory Talin: 1,35__________remis: 4,20__________zwycięstwo Lincoln FC: 8,25

W drugim meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów FC Valletta zagra z B36 Torshavn. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 19:00. Przypomnijmy, że w zespole mistrzów Wysp Owczych już od kilku lat występuje nasz Łukasz Cieślewicz. Polak zwykle ma pewny plac gry w Torshavn, ale nie zapowiada się by nawet on mógł coś zdziałać, i pomóc swojej drużynie w zwycięstwie z Vallettą. Mistrzowie Malty są po prostu lepszym zespołem, i postarają się to udowodnić na boisku. Czy więc faworyzowana przez bukmacherów FC Valletta będzie potrafiła pokonać dziś B36 Torshavn? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo FC Valletta: 1,30_________remis: 4,50_________zwycięstwo B36 Torshavn: 9,00

Pozostałe dwa spotkania czekają nas już o godzinie 20:00. W pierwszym z nich TNS zagra  z drużyną o bardzo egzotycznie brzmiącej nazwie- Tre Penne Sp. Jest to mistrz San Mario, a więc jak wiadomo- jednego ze zdecydowanie najsłabszych piłkarsko krajów w Europie. Czy goście mają jakiekolwiek szanse na choćby nieprzyniesienie wstydu, i niedoznanie druzgocącej porażki? W poprzednich latach mistrzowie San Mario odpadli zawsze w pierwszych rundach kwalifikacji, czy to Ligi Mistrzów, czy Ligi Europejskiej. Teraz może być podobnie. Według ekspertów z dziedziny zakładów bukmacherskich, każdy inny rezultat, niż przekonywujące zwycięstwo walijskiego TNS będzie w tym meczu naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów ma taka prawo tutaj się zdarzyć?

zwycięstwo TNS: 1,04___________remis: 8,75___________zwycięstwo Tre Penne Sp: 29,00

Ostatnim wtorkowym meczem kwalifikacyjnym Champions League będzie starcie FC Santa Coloma z Alashkertu. Według ekspertów Totolotka będzie to najbardziej wyrwane spotkanie kwalifikacyjne wtorkowych zmagań w Lidze Mistrzów. Faworytem armeński Alashkert, ale przypomnijmy, że mecz odbywa się w Santa Coloma, więc gospodarze na pewno nie zrezygnują z próby uzyskania dobrego dla nich rezultatu A jakiego zdania są typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na wtorek?

zwycięstwo FC Santa Coloma: 5,00_______remis: 3,45_______zwycięstwo Alashkertu:  1,60

Typujemy kwalifikacje do Ligi Mistrzów wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza  pełna oferta na powyżej opisane spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *