Typujemy Copa America!

Drugi dzień rywalizacji w Copa America prezentuje się naprawdę ciekawie. Do gry wchodzi między innymi Brazylia, a więc na pewno nie będzie nudno! Zapraszamy więc do typowania niedzielnych spotkań tego turnieju.

W pierwszym z nich Haiti zmierzy się z Peru. Reprezentacji Haiti nikt nie wróży większego sukcesu w Copa America. Dla nich będzie dobrze, jeśli uda się strzelić bramkę, nie wspominając już o wywalczeniu jakiegokolwiek punktu. Peru wydaje się najsłabszym przeciwnikiem w grupie, a i tak według bukmacherów, będzie zdecydowanym faworytem do wygranej. Zwycięstwo będzie dla gości tym bardziej cenne, że ustawi ich w całkiem niezłej pozycji na dalsze spotkania fazy grupowej, i może wtedy awans z grupy nie będzie już dla nich tak bardzo iluzoryczny. Haiti rozpocznie spotkanie z Peru o godzinie 01:30. Pojedynek ten będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Haiti: 6,75_______________remis: 3,75_______________zwycięstwo Peru: 1,50

Również w TVP Sport będzie można zobaczyć starcie Brazylii z Ekwadorem. Reprezentacja Canarinhos, to od zawsze główni faworycie do końcowego triumfu w Mistrzostwach Ameryki. Brazylia ma nadal mocny skład, same gwiazdy światowej piłki. To już jednak nie ten sam gigant, co jeszcze kilkanaście lat temu. Jest oczywiście faworytem do zwycięstwa z Ekwadorem, ale goście wcale nie są tacy słabi. Zwycięstwo Ekwadoru będzie tutaj oczywiście niespodzianką, ale już nie sensacją. Czy według naszych typerów, ma tutaj prawo taka się zdarzyć? Spotkanie: Brazylia – Ekwador, rozpocznie się o godzinie 04:00.

zwycięstwo Brazylii: 1,85____________remis: 3,35____________zwycięstwo Ekwadoru: 4,25

Teraz już godzina 23:00, i starcie Jamajki z Wenezuelą. Mecz ten będzie do zobaczenia oczywiście również w TVP Sport. To dwie reprezentacje, które raczej nie będą się liczyć w tym Copa America. Bardzo możliwe, że punkty zdobyte przez jedną lub drugą drużynę, będą jedynymi ich oczkami podczas tego turnieju. Chociaż z drugiej strony- ewentualna wygrana sprawi, że od awansu z grupy, i zagrania w ćwierćfinale, będzie ich dzielił już tylko jeden mały kroczek. Przynamniej teoretycznie. A więc Jamajka czy Wenezuela? Która z drużyn będzie potrafiła sięgnąć po trzy punkty? A może pisany im jest remis?

zwycięstwo Jamajki: 3,00___________remis: 3,00___________zwycięstwo Wenezueli: 2,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania spotkań Copa America! Kliknij tutaj, i zobacz naszą pełną ofertę kursową na ten turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *