Typujemy Copa America, drugą kolejkę w grupie B!

W Copa America doszliśmy już do połowy fazy grupowej. W czwartkową noc swoje mecze rozegra więc grupa B. Jakie pojedynki zostaną więc rozegrane, i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Pierwszym starciem w grupie B będzie więc spotkanie Brazylii z Haiti. Jeśli chodzi o reprezentację gości, to w pierwszej kolejce fazy grupowej obyło się raczej niespodzianki, a więc raczej planowa porażka z Peru. Co jednak powiedzieć o Canarinhos, którzy mieli łatwo pokonać Ekwador, a skończyło się zaledwie bezbramkowym remisem, a powinno tak naprawdę porażką, gdyż sędzia nie uznał jak najbardziej prawidłowego trafienia Ekwadorczyków. Tak czy inaczej, Brazylia po pierwsze nie ma wyboru, musi zagrać o pełną pulę, a po drugie- jest przecież zdecydowanym faworytem do wygranej. Każdy inny wynik niż wygrana Brazylijczyków, będzie tutaj naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów- ma prawo taka się zdarzyć? Początek meczu: Brazylia – Haiti, o godzinie 02:00. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Brazylii: 1,12_____________remis: 7,25_____________zwycięstwo Haiti: 22,00

Kolejnym czwartkowym meczem Copa America będzie pojedynek Ekwadoru z Peru. On z kolei rozpocznie się o godzinie 04:30. Faworytem ekspertów bukmacherskich do wygranej w tym pojedynku jest reprezentacja Ekwadoru, ale nie zapominajmy, że to właśnie Peru uzyskało trzy punkty w pierwszym meczu grupowym. Goście będą chcieli przynajmniej nie przegrać, i przy odrobinie wysiłku na pewno są w stanie uzyskać satysfakcjonujący ich rezultat. Przypomnijmy też, że Peruwiańczycy, w dwóch ostatnich turniejach Copa America stawiali na najniższym stopniu podium, a więc z całą pewnością nie jest to słaba reprezentacja. A co o meczu Ekwadoru z Peru sądzą nasi typerzy? Jakiego zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swoim kuponie bukmacherskim na środę, a właściwie już na czwartek? Transmisja ze spotkania reprezentacji Ekwadoru z Peru odbędzie się również w TVP Sport.

zwycięstwo Ekwadoru: 1,85_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Peru: 4,60

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Copa America! Nasza pełna oferta kursowa na czwartkowe mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *