Sobotnie mecze Ligi Światowej w Totolotku!

W sobotę czekają nas kolejne emocje bukmacherskie związane z typowaniem siatkarskiej Ligi Światowej. Komu tym razem przyjdzie się z sobą zmierzyć, i czego ciekawego w tych meczach możemy się spodziewać?

I tak ciekawie zapowiada się starcie Bułgarii z Brazylią. Z tym jednak dopowiedzeniem, że Bułgarzy w obecnej Lidze Światowej prezentują się po prostu fatalnie. Przegrali wszystkie dotychczasowe swoje mecze, i zamykają tabelkę grupy 1. Wygląda więc na to, że jedyne o co będą walczyli, to utrzymanie się w elicie, gdyż awans do finałowej rozgrywki już z całą pewnością im nie grozi. Czy jednak Bułgaria jeszcze nie zginęła, i będzie potrafiła rozstrzygnąć mecz z Brazylią na własną korzyść? Zdaniem ekspertów bukmacherskich jest to bardzo wątpliwe. A co o tym spotkaniu sądzą eksperci Totolotka S.A.? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich? spotkanie reprezentacji Bułgarii z Brazylią rozpocznie się o godzinie 16:00. Będzie ono transmitowane na żywo w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Bułgarii: 6,50___________________________________zwycięstwo Brazylii: 1,05

Teraz już godzina 19:00 i starcie Iranu z Serbią. Serbowie są liderem Ligi Światowej. Nie przegrali jeszcze meczu, i mają nadzieję, że ta passa będzie trwała jak najdłużej. Są oczywiście faworytami do zwycięstwa w meczu z Iranem, ale Irańczycy na pewno nie odpuszczą. Są przecież naprawdę niezłym zespołem, niewygodnym dla absolutnie każdego przeciwnika. Opromienieni dodatkowo zwycięstwem z Bułgarią, i porażką, oraz minimalną porażką po heroicznym boju z Brazylią, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Czy mamy prawo liczyć tutaj na niespodziankę, za jaką z całą pewnością zostało by uznane zwycięstwo Iranu? Jeśli gospodarze zagrają na swoim optymalnym poziomie, jest to zupełnie niewykluczone. Serbia musi przecież kiedyś w końcu przegrać? Może więc dzisiaj? Pojedynek też również będzie transmitowany w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Iranu: 3,90______________________________________zwycięstwo Serbii: 1,18

Polscy fani czekają oczywiście na mecz Biało-czerwonych z Rosją. Rozpocznie się on o godzinie 20:10, i będzie transmitowany w Polsacie Sport. Czy mamy szansę wygrać? Nie jesteśmy faworytami, ale no jasne, że tak. Polska potrafi grać, i zwyciężać z reprezentacją Rosji, co udowodniła już nie raz. Nie gramy co prawda w najsilniejszym składzie, ale Sborna również nie. Przy odrobinie siatkarskiego szczęścia jesteśmy w stanie pokonać dzisiejszego przeciwnika! Szczęścia, gdyż umiejętności na pewno nam nie zabraknie! Prezentujemy je naprawdę bardzo duże! A więc Polska czy Rosja? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Polski: 2,35______________________________________zwycięstwo Rosji: 1,45

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań siatkarskiej Ligi Światowej razem z Totolotkiem S.A.! Oferta na wszystkie sobotnie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *