Sobotnie mecze EURO 2016, co typować?

W piłkarskich Mistrzostwach Europy zostanie dziś rozegrany jeden mecz w grupie E, a także dwa pojedynki w grupie F. Kto więc z sobą zagra, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych meczach, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

W pierwszym sobotnim meczu na EURO 2016 zmierzą się więc ze sobą reprezentacje Belgii i Irlandii. Belgowie trochę nieoczekiwanie przegrali pierwszy swój mecz na mistrzostwach, i teraz by liczyć się jeszcze w walce o awans z grupy, konieczne jest zwycięstwo w spotkaniu z Irlandią. Czy więc Czerwone Diabły w końcu zaskoczą? Będziemy mogli przekonać się o tym już niebawem! Irlandia to wcale nie taki słaby zespół, co udowodniła w pojedynku ze Szwecją, kiedy to długimi chwilami potrafiła dominować nad teoretycznie silniejszym przeciwnikiem. Początek meczu: Belgia – Irlandia, o godzinie 15:00. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Belgii: 1,75_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Irlandii: 4,75

Teraz już grupa F, i pierwsze spotkanie: Islandia – Węgry. Zmierzą się tutaj więc ze sobą sprawcy jednych największych niespodzianek w pierwszej kolejce rundy grupowej EURO 2016. I tylko można się wspierać, czy większą sensacją jest remis Islandii z Portugalią, czy może zwycięstwo Węgrów z Austrią. W każdym razie awans do fazy pucharowej jest zarówno dla Islandii jak i dla Węgrów na wyciągniecie ręki! na wyciągnięcie ręki! Warunkiem zwycięstwo! Kto zagra lepiej, i będzie potrafił je osiągnąć? Według serwisów bukmacherskich jest to mecz bez większego faworyta. Minimalnie większe szanse mają Islandczycy, ale to wszystko naprawdę wisieć na włosku. A jakiego zdania są typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się włączyć do swych kuponów na sobotę? Początek meczu Islandii z Węgrami o godzinie 18:00. Transmisja na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Islandii: 2,55____________remis: 2,90____________zwycięstwo Węgrów: 2,95

Natomiast o 21:00 czeka nas rywalizacja Portugalii z Austrią. Miał to być jeden ze szlagierów fazy grupowej, a wygląda na to, że wyszedł… W poprzedniej kolejce zawiedli zarówno jedni jak i drudzy, zdobywając w swoich meczach zaledwie jeden punkt. Wciąż może być to hit, gdyż dla obu będzie to mecz o wszystko! Spotkanie to jest awizowane w mediach sportowych jako pojedynek Cristiano Ronaldo z Davidem Alabą. Który z nich pokaże swą wielkość, i poprowadzi kolegów do zwycięstwa? Mecz Portugalii z Austrią będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Portugalii: 1,95____________remis: 3,25____________zwycięstwo Austrii: 4,20

Typujemy rezultaty spotkań EURO 2016 wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie mecze fazy grupowej wspomnianego turnieju czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *