Poniedziałkowe mecze towarzyskie w Totolotku

Typujemy poniedziałkowe mecze reprezentacji przygotowujących się do rozpoczęcia Mistrzostw Europy. Tym razem ciekawie zapowiadają się dwa takie pojedynki!

Najpierw więc spotkanie Ukrainy z Mołdawią. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19:00. Przypomnimy, że z Ukrainą zagramy trzeci mecz w fazie grupowej Euro 2016. Bardzo możliwe, że będzie to spotkanie, i to która z reprezentacji zajmie pierwsze lub drugie miejsce w grupie. Warto więc podpatrywać formę Ukrainy. A jest ona całkiem niezła. O ile nie ma szału w defensywie, o tyle przednie formacie, których liderami są Jewhen Konoplanka i Andrij Yarmołenko, prezentują się naprawdę dobrze. Ze strony tych dwóch piłkarzy będzie nam grozić największe zagrożenie. Jak zaprezentują się oni w ostatnim sparingu Ukrainy przed rozpoczęciem Mistrzostw? Czy poprowadzą swoją reprezentację do efektownegp zwycięstwa z przeciętną Mołdawią?

zwycięstwo Ukrainy: 1,22___________remis: 5,25____________zwycięstwo Mołdawii: 10,75

Teraz już godzina 20:45, i mecz: Włochy – Finlandia. Forma reprezentacji Italii również wygląda całkiem dobrze. Serwisy bukmacherskie nie dają jednak Włochom większych szans na sukces na EURO. Przypomnijmy, że na francuski czempionat nie pojadą Claudio Marchisio i Marco Veratti, których dopadły paskudne kontuzje, a więc odpada im całkowicie środek pola. W nienajlepszej dyspozycji jest też Giogrio Chielini, i kilku pozostałych kluczowych kadrowiczów. Czy wiarę w dobry wynik na Mistrzostwach Europy można opierać więc tylko na Gianluigim Buffonie? W każdym razie Włochy są faworytem dzisiejszego meczu z Finlandią. To reprezentacja, która nieco odpuszcza w spotkaniach towarzyskich, ale akurat z Finami warto się spiąć, i spróbować wygrać kilkoma bramkami. Na pewno poprawi to nienajlepsze humory Włochów przed rozpoczęciem EURO.

zwycięstwo Włochów: 1,20___________remis: 5,25___________zwycięstwo Finlandii: 14,50

Typujemy poniedziałkowe mecze piłkarskie reprezentacji wspólnie z Totolotkiem! Pełna oferta kursowa naszego serwisu na wszystkie z nich czeka na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *