Poniedziałkowe mecze EURO 2016 w zakładach bukmacherskich!

W poniedziałek czekają nas dwa ostatnie mecze fazy 1/8 piłkarskich Mistrzostw Europy! Co o wspomnianych pojedynkach będą mieli nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Najpierw czeka nas więc prawdziwy szlagier w 1/8 EURO 2016, a więc spotkanie reprezentacji Włoch i Hiszpanii! Zarówno Italia jak i Fura La Roja przegrali swoje ostatnie pojedynki fazy grupowej, ale nie miało to większego znaczenia, gdyż awans z grupy zapewnili sobie już wcześniej. Dla jednej z reprezentacji szykuje się porażka numer dwa! Według ekspertów bukmacherskich faworytem do wygranej jest oczywiście Hiszpania, ale Włosi to przecież też bardzo dobra reprezentacja. Warto też dodać, że Włochy zagrały w meczu z Irlandią w rezerwowym składzie, i Hiszpania poległa z Chorwacją grając jednak w pierwszym garniturze. Teoretycznie więc Hiszpanie przystąpią do tego meczu bardziej zmęczeni. Czy będzie to miało wpływ na przebieg tego pojedynku? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania: Włochy – Hiszpania, o godzinie 18:00. Mecz ten będzie transmitowany na żywo w TVP 1, Polsacie, Polsacie Sport, oraz Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Włochów: 3,70___________remis: 2,90___________zwycięstwo Hiszpanii: 2,20

Również w Polsacie, Polsacie Sport, i Polsacie Sport 2 będziemy mogli zobaczyć ostatni mecz 1/8 Mistrzostw Europy. Chodzi nam oczywiście o pojedynek Anglii z Islandią. W grupie EURO 2106 Anglicy mieli trochę problemów. Ostatecznie wyszli z niej z drugiego miejsca. Zmierzą się teraz z nieprzewidywalną Islandią. Islandią, która zdołała pokonać Austrię, a wcześniej nie przegrała zarówno z Węgrami, a co ważniejsze z Portugalią. Synowie Albionu na tym tle wydają się zdecydowanie mocniejsi. Reprezentacja Anglii dysponuje naprawdę ogromną siłą ofensywną. Czy będzie się dało ich powstrzymać, jeśli naprzeciw Ronney’a czy Kane’a wyjdą obrońcy Malmo FF, Krasnodaru lub też Odense? Czy więc piękny sen Islandii w EURO 2016 zakończy się właśnie na porażce z Anglikami? Ostatni mecz 1/8 Mistrzostw Europy rozpocznie się o godzinie 21:00.

zwycięstwo Anglii: 1,58_____________remis: 3,60_____________zwycięstwo Islandii: 6,40

Typujemy ostatnie spotkania pierwszej fazy pucharowej EURO 2016! Pełna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wyżej opisane spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *