Półfinał Copa America, co typować?

Najbliższej nocy w Copa America czeka nas drugie spotkanie półfinałowe. O której godzinie się rozpocznie, kto z kim się w nim zmierzy, i czego ciekawego możemy się w nim spodziewać, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Z nocy wtorku na środę awans do półfinału zapewniła sobie Argentyna. Uczyniła to dość bezproblemowo, bo rozgromiła reprezentację USA cztery do zera. A kto drugim finalistą Copa America? Czy będziemy mieli powtórkę finału z przed roku? Bardzo możliwe, gdyż o finał zagrają Kolumbia i Chile. Przypomnijmy, że rok temu to właśnie La Roja dostąpiła zaszczytu gry w finale, i wygrania całego turnieju po raz pierwszy w swojej historii. Wiadomo jednak nie od dziś, że apetyt rośnie w miarę jedzenia! Chile jest o krok od tego, by drugi finał z rzędu dla reprezentacji Chile stał się faktem. I wszystko było by w jak najlepszym w porządku, gdyby nie fakt, że Kolumbia ma dokładnie taki sam plan, i wcale nie jest na straconej pozycji. Gospodarze tego meczu doczekali się naprawdę zdolnej generacji piłkarzy, z Gwiazdorem Realu Madryt- Jamesem Rodriguezem na czele. Czy pokaże on swoją wyższość nad Alexisem Sanchezem, i wprowadzi swój kraj do finału? Kolumbia rozpocznie bój z Chile o finał Copa America o godzinie 02:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w TVP1, i w TVP Sport.

zwycięstwo Kolumbii: 2,80_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Chile: 2,55

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Copa America. Mecz Kolumbii z Chile można typować już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *