Piątkowe mecze Ligi Światowej w Totolotku!

Piątek w siatkarskiej Lidze Światowej zapowiada się dla nas naprawdę bardzo ciekawie, tym bardziej, że to w ten dzień swój mecz zagra reprezentacja Polski. A jakie jeszcze inne interesujące spotkania nas czekają, i co na ich temat mają nam do przekazania eksperci Totolotka?

Piątkowe spotkania Ligi Światowej rozpoczynają się już od godziny 08:10 rano czasu Polskiego, kiedy to zmierzą się ze sobą Hiszpania i Tajwan. My jednak skupimy się na nieco ciekawszych meczach. I tak pierwszym z nich jest pojedynek Brazylii z Iranem. Rozpocznie się on o godzinie 16:00. Canarinhos przegrali nieoczekiwanie swój czwartkowy mecz na szczycie z Serbią. Brazylia nadal jest co prawda w czubie tabeli, ale teraz by utrzymać to miejsce, nie może sobie już pozwolić na kolejną porażkę. Iran to trudny przeciwnik, podbudowany dodatkowo zwycięstwem nad Bułgarią. Ale bądźmy szczerzy- każdy inny wynik niż wygrana Brazylijczyków będzie tu sporą sensacją. Czy według naszych typerów ma prawo tak się zdarzyć? Spotkanie Brazylii z Iranem będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Brazylii: 1,12____________________________________zwycięstwo Iranu: 4,65

Godzinę później, czyli o 17:00 czeka nas pojedynek Rosji z Francją. Jego z kolei będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie Sport. Rosjanie i Francuzi w każdej edycji Ligi Światowej walczą zawsze o czołowe miejsca. Nie inaczej jest i tym razem. Ich wspólny mecz zapowiada się niezwykle pasjonująco! Tym bardziej, że ten pojedynek nie będzie rozgrywany w Rosji, a w Polsce, a konkretnie w Łódzkiej Atlas Arenie. Dlatego też według bukmacherów nie ma tutaj wyraźnego faworyta do zwycięstwa. No może odrobinę więcej szans przyznaje się reprezentacji Trójkolorowych. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na piątek?

zwycięstwo Rosji: 1,90_____________________________________zwycięstwo Francji: 1,70

Typerzy oraz kibice z Polski najbardziej czekają jednak na wieczorne spotkanie naszej kadry z Argentyną. Biało-czerwoni przystąpią do niego będąc nieco pod ścianą. Do końca Ligi Światowej jeszcze co prawda wiele spotkań, ale przegraliśmy już dwa mecze, i na starcie tracimy do najlepszych reprezentacji już całkiem sporo. Dla podopiecznych trenera Stephane’a Antigi będzie się dziś liczyło więc tylko zwycięstwo! Czy Polska ma szansę je osiągnąć? Według ekspertów bukmacherskich jesteśmy zdecydowanymi faworytami tego meczu. Czy więc będziemy potrafili potwierdzić te słowa na parkiecie, i sięgniemy po zwycięstwo? Transmisja ze spotkania Polski z Argentyną czeka nas w Polsacie Sport. Jej początek zaplanowano na godzinę 20:10.

zwycięstwo Polski: 1,20_________________________________zwycięstwo Argentyny: 4,25

Typujemy siatkarską Ligę Światową wspólnie z Totolotkiem! Sprawdź naszą pełną ofertę kursową na piątek! Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *