Niedzielne mecze Ligi Światowej, co typować?

Siatkarska Liga Światowa gra również i w niedzielę! Co więc co powiedzenia na temat kilku najbardziej interesujących spotkań tego dnia mają nam eksperci Totolotka S.A., i jakich kursów na poszczególne rezultaty możemy się spodziewać w serwisie?

Ciekawie zapowiada się więc pojedynek Argentyny z Rosją. Zostanie on rozegrany o godzinie 17:10. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport. Argentyńczycy nie mają już większych szans na zaistnienie w tegorocznej Lidze Światowej. Wygrali dotychczas tylko jedno spotkanie, i muszą się martwić, by zachować miejsce w elicie. Sborna też nie poczyna sobie zbyt imponująco, ale jest jeden w górnej połówce tabeli, i ciągle ma realne szanse awansu do finałowej rozgrywki. Jeśli opisane powyżej tendencje się nie zmienią, powinniśmy być świadkami stosunkowo łatwego zwycięstwa Rosji. Czy właśnie tak będzie? A może właśnie nie mamy racji, i Albicelestes szykują dla wszystkich jakąś bombę? Nie jest to przecież słaba reprezentacja.

zwycięstwo Argentyny: 4,20__________________________________zwycięstwo Rosji: 1,15

Interesująco powinno być też podczas meczu USA z Włochami. Obie reprezentacje znajdują się aktualnie w top 5, a nawet w top 4 Ligi Światowej. Wygląda na to, że szykuje się nam więc tutaj spotkanie dnia. W odrobinę lepszej formie znajduje się reprezentacja Stanów Zjednoczonych, i dlatego według ekspertów Totolotka, to właśnie oni mają trochę większe szanse na triumf w tym  pojedynku. Włosi oczywiście się nie poddadzą, postarają się ugrać choćby seta, ale po prostu większość ekspertów jest w tym spotkaniu za USA. Czy będą mieli rację? Amerykanie rozpoczną swój mecz z Włochami o godzinie 18:30.

zwycięstwo USA: 2,25___________________________________zwycięstwo Włochów: 1,50

Na koniec spotkanie reprezentacji Polski z Francją! Jeśli Biało-czerwoni chcą odegrać jeszcze chociaż pośrednią rolę w tegorocznej Lidze Światowej, muszą wziąć się w garść, i zacząć wygrywać kolejne spotkania. Do ostatniego miejsca premiowanego startem w Final Six, tracą już pięć punktów. A zajmują je… Właśnie Trójkolorowi! Polska potrafi grać i wygrywać z Francją. Udowodniliśmy to już nie raz w ostatnich wspólnych pojedynkach. Czy dziś w Talas Arenie w Łodzi będziemy potrafili zrobić to po raz kolejny? Mecz Polski z Francją rozpocznie się o godzinie 20:10. Transmisja w Polsacie Sport Extra, oraz w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Polski: 2,40____________________________________zwycięstwo Francji: 1,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania niedzielnych spotkań Ligi Światowej! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wszystkie w nich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *