Niedziela z piłkarskimi Mistrzostwami Europy w Totolotku!

W niedzielę startuje trzecia kolejka fazy grupowej piłkarskich Mistrzostw Europy. W ten dzień finiszuje grupa A. Czego ciekawego możemy się spodziewać więc po niedzielnych meczach, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Na początek więc pojedynek Szwajcarii z Francją. Rozpocznie się on o godzinie 21:00. Będzie transmitowany w Polsacie Sport 3. Reprezentacja Francji jest już pewna wyjścia z grupy, i to najpewniej z pierwszego miejsca. Trójkolorowych na drugą pozycję może zepchnąć jedynie porażka ze Szwajcarią. Czy jednak trener Didier Deschamps da odpocząć swoim największym gwiazdom, i stworzy tym samym okazję do zwycięstwa Szwajcarom? Teoretycznie może się tak zdarzyć, chociaż właściwie odpoczywali oni w meczu z Albanią, i teraz będą bardziej wypoczęci. A Szwajcaria? Szwajcaria gra swoje, i jest już pewna wyjścia z grupy, nie wiadomo tylko z którego miejsca. Pierwsze gwarantuje jedynie zwycięstwo nad Francją. Czy to możliwe? Remis da im miejsce numer 2, a porażka spowoduje, że Szwajcaria zagra w fazie 1/8 z trzeciego miejsca? Jaki więc scenariusz na ten mecz? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Szwajcarii: 4,45____________remis: 2,95____________zwycięstwo Francji: 1,95

Nieco mniej emocjonująco zapowiada się niedzielna rywalizacja Rumunii z Albanią. Czy na pewno jednak słusznie? Reprezentacje Rumunii i Albanii na EURO 2016 grają naprawdę bardzo dobrą piłkę. Do tej pory nie miały jednak szczęścia, przegrywały bardzo pechowo z Francją, i ze Szwajcarią (w przypadku Rumunii był remis, też bardzo pechowy). Czy ma szansę odmienić się to w trzecim spotkaniu fazy grupowej Mistrzostw Europy, kiedy to Rumunia i Albania staną naprzeciw siebie? Jeśli obie reprezentacje zagrają tak jak dotychczas, możemy być świadkami naprawdę dobrego pojedynku. Rozpocznie się on również o godzinie 21:00. Mecz Rumunii z Albanią będzie transmitowany na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Rumunii: 2,10____________remis: 3,25____________zwycięstwo Albanii: 3,40

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania piłkarskich Mistrzostw Europy. Nasza pełna oferta kursowa na niedzielę czeka na Ciebie tutaj! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *