Niedziela z EURO 2016, co typować?

W niedzielę w Mistrzostwach Europy czekają nas oczywiście trzy mecze, a nie tylko dwa, ale w jednym z nich wystąpi reprezentacja Polski, więc opisujemy go w innym miejscu. Więc jakie spotkania do typowania czekają nas jeszcze oprócz rywalizacji Biało-czerwonych?

Piłkarskie emocje w niedzielę rozpoczynamy o godzinie 15:00, kiedy to rozpocznie się mecz Turcji z Chorwacją. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2. Reprezentacja Turcji awansowała na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej jako jedna z dwóch najlepszych drużyn z trzecich miejsc, zostawiając w pokonanym boju Holandię Jak poradzi sobie teraz w samych finałach tej imprezy z  teoretycznie mocniejszymi przeciwnikami? W reprezentacji Chorwacji występują naprawdę fantastyczni pomocnicy, w osobach Luki Modricia, Ivana Rakiticia, a Mateo Kovacic czy Ivan Perisic zdają się nie odstawać od nich aż tak bardzo. A jeśli dodamy do tego tak znakomitego napastnika jak Mario Mandżukić, to wydaje się, że zwycięzca w meczu Turcji z Chorwacją może być tylko jeden! Mamy rację, czy jednak waleczna Turcja dowodzona też przez nie byle jakiego grajka, bo Ardę Turana z Barcelony będzie w stanie pokusić się w tym starciu o zwycięstwo?

zwycięstwo Turcji: 3,30____________remis: 3,15____________zwycięstwo Chorwacji: 2,25

Godzina 21:00 to już rywalizacja reprezentacji Niemiec z Ukrainą. Nasi zachodni sąsiedzi zapowiadają, że chcą wreszcie przełamać swój impas i zdobyć mistrzostwo Europy. Czy podopieczni Joachima Loewa będą potrafili potwierdzić te słowa, i zdołają pokonać ambitną Ukrainę? Rezultat tego meczu jest też bardzo ważna dla reprezentacji Polski. Porażki Niemców raczej nie bierzemy pod uwagę. Remis spowodowałby, że Biało-czerwoni w trzeciej kolejce fazy grupowej musieli by powalczyć z Ukrainą o zwycięstwo. Natomiast jeśli Ukraińcy przegrają, znajdą się naprawdę w bardzo trudnej sytuacji. Ukraina nie jest faworytem bukmacherów tego starcia, ale nie możemy zapomnieć, że w swoich szeregach ma dwóch znakomitych skrzydłowych- Yarmolenko i Konoplyankę. Jeśli są oni w formie, potrafią napsuć naprawdę sporo krwi każdemu bez wyjątku. Czy również i reprezentacja Niemiec przekona się o ich dużej klasie piłkarskiej? Spotkanie Niemców z Ukrainą będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Niemców: 1,60____________remis: 3,80____________zwycięstwo Ukrainy: 6,00

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań EURO 2016. Pełną ofertę bukmacherską Totolotka na niedzielne mecze Mistrzostw Europy można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *