Mecze polskich drużyn w Lidze Europy, co typować?

Mecze polskich drużyn w Lidze Europy, co typować?W pierwszej rundzie eliminacji to Ligi Europejskiej wystąpią dwie drużyny z Polskiej Ekstraklasy. To oczywiście Zagłębie Lubin i Cracovia. Z kim zmierzą się nasze zespoły, i co do powiedzenia na temat tych pojedynków mają nam eksperci Totolotka?

Najpierw więc Miedziowi, którzy udali się na wyprawę do Sofii, by rozegrać mecz z miejscową Slavią. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:30. Będzie je można obejrzeć w TVP Sport, jednak nie w TV, a na stronie internetowej. Miedziowi są faworytem bukmacherów do zwycięstwa, ale nie zapominajmy, że przyjdzie im rozegrać to spotkanie bez ich lidera- Filipa Starzyńskiego, który przebywa z reprezentacją Polski na EURO 2016. Czy brak tak kluczowego piłkarza będzie miał decydujące znacznie, i sprawi, że Zagłębiu nie uda się wygrać? Oby nie! Wszyscy wiemy, jak bardzo potrzebne są nam punkty w rankingu europejskim. A więc przydało by się rozpocząć eliminacje europejskich pucharów od zwycięstwa! Czy więc Zagłębie zaprezentuje się na tyle dobrze, że będzie potrafiło przywieźć korzystny rezultat z Bułgarii? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Slavii Sofia: 3,95________remis: 3,20________zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,85

Teraz Cracovia, która również zagra dziś na wyjeździe. Przeciwnikiem Pasów jest Shkendija Tetovo, czyli drużyna z Macedonii. Mecz ten bardzo przypomina rywalizację Zagłębia ze Slavią. Trzy najważniejsze fakty łączące te dwa spotkania są takie, że Cracovia również zagra na wyjeździe. Pasom też przyjdzie zagrać bez swojego najlepszego piłkarza (Bartosz Kapustka), który też przebywa z reprezentacją Polski we Francji, i przygotowuje się własnie do starcia z Portugalią. Ponadto polski zespół też jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Czy będzie potrafił to potwierdzić, i przywiezie do Krakowa dobry rezultat? Cracovia rozpocznie swój mecz z Shkendiją Tetovo o godzinie 21:00.

zwycięstwo Shkendiji Tetovo: 2,75_________remis: 3,10_________zwycięstwo Cracovii: 2,35

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskich klubów w Lidze Europejskiej! Nasza pełna oferta kursowa na spotkania Zagłębia Lubin i Cracovii czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *