Mecz o III miejsce Copa America, co typować?

Turniej Copa America dobiega końca. Do rozegrania został już tylko finał, oraz spotkanie o trzecie miejsce. W nim zmierzą się ze sobą reprezentacje USA i Kolumbii. Jak przedstawia się ten pojedynek, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

W turnieju o miano najlepszej reprezentacji Ameryki przekonamy się kto stanie na najniższym stopniu podium. Przed rozpoczęciem chyba nikt nie stawiał na USA, a już tym bardziej po pierwszym meczu przegranym zero do dwóch… Właśnie z Kolumbią. I chociaż od tego czasu wiele się zmieniło, to jednak Amerykanie mają wciąż gorszą reprezentację niż Kolumbia. Po prostu indywidualnie przegrywają w nimi niemal na każdej pozycji. Czy będzie to widoczne również i teraz? Teoretycznie USA powinno być bogatsze o doświadczenia z całego turnieju. Zdołało się przecież podnieść, i pokonało kolejnych rywali. Nie brakuje jednak głosów, że ich przeciwnicy byli po prostu znacznie słabsi, a poza tym wiadomo- grają u siebie. Czy więc atut własnego boiska pomoże im w rozegraniu lepszego spotkania, i stanięciu na najniższym stopniu podium? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem! Według serwisów bukmacherskich, faworytem do wygranej jest reprezentacja Kolumbii, tak  samo jak miało to miejsce przed meczem tych zespołów w fazie grupowej. Spotkanie o III miejsce w turnieju Copa America rozpocznie się o godzinie 02:00. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP1, oraz w TVP Sport.

zwycięstwo USA: 2,80_____________remis: 3,40_____________zwycięstwo Kolumbii: 2,35

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania końcowych rozstrzygnięć w turnieju Copa America! Nasza oferta pełna kursowa czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *