Liga Europejska w zakładach bukmacherskich

W pierwszej rundzie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europejskiej czeka nas kilkadziesiąt spotkań. Wszystkie można typować w Totolotku już teraz! Postanowiliśmy wybrać dla Państwa te naszym zdaniem- najatrakcyjniejsze, i przedstawić je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej. Oto więc jakich interesujących pojedynków możemy się spodziewać, i co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka.

Poniżej prezentujemy Wam więc pięć pojedynków Ligi Europejskiej, w których zagrają dość znane drużyny. Takie, o których można coś napisać, i przybliżyć Wam chociaż odrobinę ich sylwetki. Przedstawiamy je poniżej, wraz z godziną rozpoczęcia każdego meczu, oraz oczywiście wartościami liczbowymi kursów na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W czwartek w Lidze Europejskiej zmierzą się więc ze sobą:

FK Aktobe – MTK Budapeszt (godzina 16:00)

zwycięstwo FK Aktobe: 2,55________remis: 3,00________zwycięstwo MTK Budapeszt: 2,60

KS Kukesi – Rudar Pljevlja (19:00)

zwycięstwo KS Kukesi: 1,80_________remis: 3,10_________zwycięstwo Rudaru Pljevlja: 4,30

Maccabi Tel Aviv – Gorica ND (19:15)

zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 1,25________remis: 5,00________zwycięstwo Gorica ND: 9,00

Linfield – Cork City (20:45)

zwycięstwo Linfield: 3,25____________remis: 3,15____________zwycięstwo Cork City: 2,05

Valur Reykjavik – Brondby Kopenhaga (23:00)

zwycięstwo Valuru Reykjavik: 4,55____remis: 3,70____zwycięstwo Brondby Kopenhaga: 1,60

Islandia poczyna sobie rewelacyjnie w EURO 2016. Czy w ślady reprezentacji pójdą zespoły klubowe? Valur Reykjavik rywalizuje w Lidze Europy z Brondby, i również będzie chciał sprawić niespodziankę! Czy ma na to szansę? Ciekawie zapowiada się też starcie Irlandii Północnej z Irlandią, a więc mecz Linfield z Cork City. Kto zwycięży w tym niemal derbowym spotkaniu? Ciekawi nas też jak zaprezentują się we wspólnym meczu dwie drużyny, które w poprzednim sezonie rywalizowały w pucharach z polskimi klubami, a więc KS Kukesi i Rudar Pljevlja. Który zespół wyjdzie zwycięstwo z tego pojedynku?

Typujemy rozgrywki Ligi Europejskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na każdy z czwartkowych meczów tych rozgrywek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *