Kwalifikacje do Ligi Europejskiej w zakładach bukmacherskich

We wtorek czekają nas również pierwsze mecze kwalifikacji Ligi Europy. Już  w pierwszej rundzie zobaczymy między innymi takie zespoły jak Slovan Bratysława czy Buducnost Podgorica, a więc nie powinno być nudno!

Typowanie Ligi Europy  rozpoczynamy od pojedynku FK Kapaz z Dacia Chisinau. Starcie to rozpocznie się o godzinie 18:00. Zdaniem ekspertów bukmacherskich, są to dwa kluby, które reprezentują podobną klasę piłkarką. Kapaz jest minimalnym faworytem do zwycięstwa w ich pierwszym meczu, ale tylko dlatego, że będzie go rozgrywał u siebie. Za tydzień w  Chisinau miano faworyta trzeba będzie przyznać Dacii. Czy więc dziś nasi typerzy będą na tyle odważni, że zdecydują się obstawić zwycięstwo Kapazu? Czy może jednak zaryzykują, i na swoim kuponie bukmacherskim obstawią wygraną gości tego meczu?

zwycięstwo FK Kapaz: 2,25_________remis: 3,00_________zwycięstwo Dacii Chisinau: 3,00

W kwalifikacjach do Ligi Europejskiej słowacki Slovan Bratysława trafił na łatwego przeciwnika. Inaczej nie możemy napisać o FK Partizani Tirana. Pierwsze spotkanie rozegra jednak na wyjeździe, a tam mimo wszystko możliwy jest każdy scenariusz, łącznie z porażką Slovana! Partizani Tirana chce przecież pojechać do Bratysławy nie tylko na wycieczkę, a szansami na awans. Czy ma na to szansę? Początek meczu FK Partizani ze Slovanem zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo FK Partizani Tirana: 2,80___remis: 3,00___zwycięstwo Slovana Bratysława: 2,40

Również i trzecie wtorkowe spotkanie Ligi Europy zaplanowano na godzinę 18:00. Zmierzą się w nim Rabotnicki Skopje i Buducnost Podgorica. To najbardziej znane zespoły, których wyniki będziemy mili okazję dzisiaj typować. Rabotnicki na pewno będą chciały wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem w Podgoricy, ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. Buducnosti nie zamierza przyjechać do Macedonii tylko i wyłącznie po to by się bronić. Jeśli nadarzy się okazja do strzelania bramki, będzie się starło się wykorzystać. Czy goście mają szansę na ugranie tutaj satysfakcjonującego ich rezultatu? Jeśli będzie dopisywać im szczęście, to na pewno tak! Typujecie ten mecz razem z nami w Totolotku?

zwycięstwo FK Rabotnicki Skopje: 1,80_remis: 3,35_zwycięstwo Buducnostu Podgorica: 3,90

Teraz już godzina 20:45, i mecz: St. Patricks – Jeunesse Esch. Wydaje się, że zwycięzcę tego pojedynku dość łatwo wytypować. Irlandczycy ze St. Patricks z całą pewnością są lepszą drużyną niż ich dzisiejsi przeciwnicy z Luksemburga. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy, będzie tu naprawdę sporą niespodzianką. Irlandzkie zespoły nigdy nie radziły sobie zbyt dobrze w rozgrywkach europejskich, ale akurat z klubami pokroju Jeunesse Esch potrafiły poradzić sobie bez trudu. Czy podobnie będzie również i dzisiaj?

zwycięstwo St. Patricks: 1,45________remis: 4,00________zwycięstwo Jeunesse Esch: 6,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania piłkarskiej Ligi Europy! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę na wszystkie spotkania pierwszej rundy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *