EURO 2016 z Totolotkiem!

We wtorek w EURO 2016 w drodze wyjątku czekają nas tylko dwa spotkania. Kto więc z kim zmierzy się w ten dzień, i jak prezentują się przedstawione poniżej pary, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W pojedynkach kontrolnych bezpośrednio przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2016 reprezentacja Austrii prezentowała się naprawdę bardzo słabo. Uwaga ta dotyczy zwłaszcza ich lidera- Davida Alaby, który rozgrywał wtedy naprawdę słabe zawody. Czy tendencja ta odmieni się to podczas spotkań turniejowych? Węgrzy na pewno się nie przestraszą, i nie zamierzają składać broni! W reprezentacji gości występuje kilku piłkarzy grających na co dzień w polskiej Ekstraklasie, takich jak Nemanja Nikolic, Richard Guzmics, Tamas Kadar, czy Gegro Lovrencic. Jak poradzą sobie oni w walce z faworyzowanym przeciwnikiem? Austria rozpocznie swój pojedynek z Węgrami o godzinie 18:00. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo w  Polsacie, Polsacie Sport, i Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Austrii: 1,78____________remis: 3,40____________zwycięstwo Węgrów: 4,60

Teraz mecz, który będzie transmitowany w Polsacie Sport 2, czyli pojedynek Portugalii z Islandią. Początek tego spotkanie o godzinie 21:00. Reprezentacja Islandia była jedną rewelacji spotkań eliminacyjnych do EURO 2016. Trafiła do naprawdę trudnej grupy, a tymczasem potrafiła zająć w niej drugie miejsce, tracąc prowadzenie dopiero na finiszu, a w pokonanym polu zostawiła między innymi Turcję czy Holandię. Czy teraz w Mistrzostwach Europy będzie podobnie? Faworytem tego meczu wydaje się być Portugalia, ale nie może być inaczej, jeśli w swoich szeregach ma się Cristiano Ronaldo, i jeszcze kilku innych zupełnie nienajgorszych grajków. Na transmisję spotkania Portugalii z Islandią zapraszamy Państwa do Polsatu Sport 2.

zwycięstwo Portugalii: 1,70____________remis: 3,60____________zwycięstwo Islandii: 5,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza  Was do wspólnego typowania piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na najbliższe spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *