Czwartkowe mecze towarzyskie reprezentacji w Totolotku!

Nie zwalniamy tempa z spotkaniami towarzyskimi reprezentacji narodowych. W czwartek czeka nas kolejna ich dawka. Jak prezentują się te najciekawsze, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

I tak grają już od popołudnia, ale najciekawiej powinno być jak zwykle wieczorem. Dlatego wybraliśmy więc dla Państwa dwa wieczorne spotkania. W pierwszym z nich Macedonia zagra z Iranem. Macedonia oczywiście nie zakwalifikowała się na Euro. Iran z wiadomych względów nie miał takiej szansy, ale reprezentacja tego kraju poczyna sobie coraz lepiej. Na tyle by być faworytem w tym wyjazdowym pojedynku. Przypominamy ponadto, że jeśli spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, otrzymacie za niego zwrot stawki, a więc z całą pewnością warto je typować w Totolotku! Początek meczu: Macedonia – Iran, zaplanowano na godzinę 19:00

zwycięstwo Macedonii: 2,80____________remis: 2,90____________zwycięstwo Iranu: 2,50

Teraz już hit dnia, a więc bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek reprezentacji Anglii z Portugalią. Rozpocznie się on o godzinie 20:45. Wayne Ronney, Harry Kane, Jamie Vardy vs Cristiano Ronaldo, Ricardo Quaresma, czy Jao Moutinho! Nie można przegapić typowania tego spotkania! To już naprawdę ostatnia prosta przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy 2016. Zarówno Anglicy, jak i Portugalczycy będą chcieli zaprezentować się w tym meczu z jak najlepszej strony! Komu uda się przechylić w nim szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Według ekspertów Totolotka, większe szanse na zwycięstwo mają synowie Albionu. CR7 i spółka udowodnili już jednak nie raz, że nie położą się przed nikim, nawet przed Anglią w optymalnym składzie! Szykuje się więc prawdziwa piłkarska bitwa. Kto zaprezentuje się w niej korzystniej, i wyjdzie z niej zwycięsko?

zwycięstwo Anglii: 1,95____________remis: 3,10____________zwycięstwo Portugalii: 3,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania spotkań towarzyskich reprezentacji narodowych. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie z nich! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *