Ćwierćfinały Copa America

Z nocy soboty na niedzielę czekają nas kolejne ćwierćfinały Copa America. Jakie zespoły powalczą o awans do najlepszej czwórki turnieju, i co na temat tych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Reprezentacja Argentyny nie miała większych problemów z zajęciem pierwszej miejsca w swojej grupie. Wydaje się, że ćwierćfinał z Wenezuelą również nie będzie dla Albicelestes większym wyzwaniem. Oczywiście może zdarzyć się wszystko, tym bardziej, że Wenezuela prezentuje się naprawdę dobrze, ale mimo wszystko to naprawdę mało realne, by mogła prowadzić skuteczną walkę z Leo Messim, Sergio Aguero, i jeszcze kilkoma innymi gwiazdami światowej piłki nożnej. Czy więc można zaryzykować stwierdzenie, że trzeciego półfinalistę Copa America znamy już przed rozpoczęciem spotkania ćwierćfinałowego? Reprezentacja Argentyny rozpocznie swój pojedynek z reprezentacją Wenezueli o godzinie 01:00. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Argentyny: 1,25_________remis: 5,25_________zwycięstwo Wenezueli: 10,25

Ubiegłoroczni zwycięzcy Copa America, a więc reprezentacja Chile- chcą powtórzyć ten sukces! Nie będzie to jednak proste. Schody zaczęły się już w fazie grupowej, z której La Roja bardzo szczęśliwie awansowała do ćwierćfinału. W nim ma być teraz jeszcze trudniej, gdyż teraz naprzeciw nim stanie naprawdę dobrze radząca sobie do tej pory reprezentacja Meksyku! Meksyku, który z kolei bez trudu odprawił wszystkich rywali, w tym mocny przecież Urugwaj. Szykuje się świetne spotkanie! Dla kogo okaże się ono zwycięskie? Zdania ekspertów bukmacherskich są podzielone? A co sądzą na temat rywalizacji Meksyku z Chile nasi typerzy? Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP Sport. Początek o godzinie 04:00.

zwycięstwo Meksyku: 2,55_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Chile: 2,75

Typujemy turniej Copa America razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Zobacz pełną ofertę kursową na opisane powyżej spotkania ćwierćfinałowe! Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu! https://www.totolotek.pl/zaklady-sportowe?CMP=Copa%20America%20(USA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *