Copa America w Totolotku!

W nocy rozpoczyna się jubileuszowy, bo równo stuletnie już turniej Copa America. Tym razem turniej odbędzie się w USA, i zagra w nim rekordowa liczba, bo aż szesnastu reprezentacji narodowych. Jak zaprezentują się więc zespoły z grupy?

Premierowym meczem w Copa America będzie spotkanie USA z Kolumbią. Jego początek o godzinie 03:30. Inauguracja jest naprawdę ważną sprawą. Każdemu z zespołów, a w szczególności gospodarzom- USA, będzie zależało, żeby pokazać się w niej z jak najlepszej strony. Według serwisów bukmacherskich, to właśnie Kolumbii przyznaje się większe szanse na zwycięstwo. Nie zagra najpewniej co prawda kontuzjowany James Rodriquez, ale w składzie są inne gwiazdy, jak na przykład Juan Cuadrado, czy Carlos Bacca. Czy przesądzą oni o zwycięstwie Kolumbii? Oczywiście nie będzie o to aż tak łatwo, dlatego spodziewamy się tutaj naprawdę dobrej rywalizacji. Czy to spotkanie otwarcia zapadnie nam na długo w pamięci? Mecz USA z Kolumbią będzie transmitowany na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo USA: 3,00_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Kolumbii: 2,40

Kolejnym meczem w grupie A będzie pojedynek Kostaryki z Paragwajem. Mecz ten odbędzie się o godzinie 23:00, i będzie transmitowany również w TVP Sport. Na tegorocznym Copa America reprezentacja Paragwaju celuje co najmniej w wyjście z grupy. Droga do tego celu wiedzie przez spotkanie  z Kostaryką, czyli rewelacją ostatniego Mundialu. Czy więc Paragwajczykom uda się postawić pierwszy krok na drodze do awansu, i pokonać ambitną reprezentację Kostaryki? W reprezentacji rodem z Karaibów zabrakło miejsca dla Juniora Diaza, pamiętanego z występów w Wiśle Kraków, ale nie zabraknie kilku gwiazd, takich jak Riuz, Oviedo, Bolanios, czy przede wszystkim Joel Campbell. Czy będą oni w stanie sprawić niespodziankę, i utrzeć nosa Paragwajowi już na starcie?

zwycięstwo Kostaryki: 2,90__________remis: 2,90__________zwycięstwo Paragwaju: 2,55

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rozgrywek Copa America. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane spotkania czeka na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *