Copa America w Totolotku!

Najbliższej nocy czeka nas pierwszy półfinał Copa America. Wielce prawdopodobne jest, że doczekamy się powtórki z finału z przed roku. Ale po kolei!

A więc w środową noc czeka nas spotkanie USA z Argentyną. To jasne, że jubileuszowy turniej Copa America odbywa się w Stanach Zjednoczonych, a gospodarzom pomagają ściany, ale prawda jest taka, że musiało by się zdarzyć coś naprawdę nieprawdopodobnego, by USA potrafiło rozprawić się z rozpędzoną reprezentacją Argentyny. Do tej pory bardzo oszczędzany był Leo Messi, i jeśli nie pokazał jeszcze swojego pełnego kunsztu (a zademonstrował już naprawdę wiele), to Amerykanie mają bardzo uzasadnione obawy, by się go bać. A przypomnijmy, że Albicelestes to przecież nie tylko Messi, a cała plejada znakomitych zawodników! Czy więc reprezentacja Stanów Zjednoczonych znajdzie sposób by ich powstrzymać? Czy to w ogóle możliwe? Będziemy mogli przekonać się o tym już niebawem. Spotkanie USA z Argentyną rozpocznie się o godzinie trzeciej w nocy. Będzie ono transmitowane na żywo w TVP 1 oraz w TVP Sport.

zwycięstwo USA: 6,00_____________remis: 4,05_____________zwycięstwo Argentyny: 1,50

Typujemy Copa America wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę kursową na wspomniany turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *