Copa America w Totolotku

W turnieju Copa America 2016 doczekaliśmy się trzeciej kolejki fazy grupowej w grupie B. Wydaje się, że bardzo łatwo wskazać faworytów do zwycięstwa, ale wiadomo, że wszystko to zweryfikuje boisko!

Pierwsi na boiska w USA wyjdą więc reprezentacje Ekwadoru i Haiti. Spotkanie to rozpocznie się dość wcześnie, jak na tegoroczne spotkania Copa America, bo już o godzinie 00:30. Mecz ten będzie transmitowany na żywo w TVP Sport. Czy Haiti ma szanse pozbierać się po porażce jakiej doznało w meczu w Brazylią? Przypomnijmy, że Haitańczycy przegrali ten mecz aż jeden do siedmiu, żegnając się tym samym z marzeniami o awansie do ćwierćfinału. Czy teraz Haitańczycy pozbawią tych samych marzeń reprezentację Ekwadoru, którą ratuje tylko zwycięstwo? Bardzo wątpliwe, gdyż wygląda na to, że Haiti to zdecydowanie najsłabszy zespół biorący udział w tegorocznym Copa Amercia. Niespodzianki w futbolu oczywiście się zdarzają, ale czy ma taka szansę stać się właśnie w tym meczu?

zwycięstwo Ekwadoru: 1,10____________remis: 8,25____________zwycięstwo Haiti: 21,00

Również w TVP Sport będzie można zobaczyć drugi mecz grupy B: Brazylia – Peru. To dwie liderujące tej grupie zespoły. Teoretycznie mogły by się umówić na remis, i jeśli Ekwadorowi nie poszło by zbytnio z Haiti, to obie uzyskały by awans. Zresztą mogą uzyskać go już przed rozpoczęciem swojego meczu, ale raczej nie podejrzewamy, by Ekwadorczycy zagrali tak słabo, by nie udało im się pokonać słabiutkiego Haiti. Peru to dwukrotny zdobywca trzeciego miejsca ostatnich dwóch turniejach Copa America, ale tym razem może się okazać, że nie wyjdzie nawet z grupy. O wiele łatwiej nam sobie wyobrazić taki scenariusz niż pokonanie reprezentacji Brazylii, i to, że w pokonanym polu zostaną właśnie Canarinhos. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia ze spotkania Brazylii z Peru Zdecydowali się umieścić na swoim kuponie bukmacherskim na poniedziałek? Początek meczu Brazylii z Peru zaplanowano na godzinę 02:30.

zwycięstwo Brazylii: 1,50______________remis: 4,20______________zwycięstwo Peru: 6,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania spotkań Copa America! Kliknij tutaj i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wszystkie najbliższe mecze tego turnieju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *