Copa America w Totolotku!

W Copa America czekają nas już teraz decydujące starcia, przynajmniej jeśli chodzi o aspekt wyjścia z grupy. Najbliższej nocy czeka nas bowiem ostatnia kolejka w grupie A. Kto z kim zagra, i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Rozpoczynamy więc od spotkania USA z Paragwajem. Początek meczu: USA – Paragwaj, o godzinie 01:00. Pojedynek ten będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport. Amerykanie są gospodarzem tegorocznych mistrzostw. USA zaliczyło jednak falstart, by w drugim meczu pokonać Kostarykę, i być o krok od awansu do ćwierćfinału. By jednak stał on się faktem, nie można sobie pozwolić na porażkę w meczu z Paragwajem. Nie będzie to łatwe zadanie do spełnienia, wszakże Paragwajczykom również marzy się ćwierćfinał Copa America, a że ratuje ich tylko zwycięstwo to z całą pewnością rzucą się do ataku. Czy będą potrafili sprawić niespodziankę, za jaką z całą pewnością zostało by uznana ich wygrana? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo USA: 2,05_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Paragwaju: 3,40

Również w TVP Sport czeka nas drugi nocny mecz grupy A. Chodzi nam oczywiście o spotkanie Kolumbii z Kostaryką. Rozpocznie się ono o godzinie 03:00. Jeśli mielibyśmy w tym momencie wskazać ścisłych faworytów do końcowego zwycięstwa w Copa America, to z całą pewnością jednym z nich była by właśnie reprezentacja Kolumbii. Gospodarze meczu z Kostaryką są jak na razie nie do powstrzymania przez nikogo. Kolumbia wywalczyła już awans z grupy z pierwszego miejsca, ale wątpliwe by chciała na tym skorzystać, i nie zagra z Kostaryką o zwycięstwo. Wręcz przeciwnie! Kolumbijczycy doczekali się naprawdę silnej generacji piłkarzy. Czy potwierdzą oni powyższą opinię i rozprawią się z kolejnym przeciwnikiem na tegorocznym turnieju Copa America?

zwycięstwo Kolumbii: 1,65___________remis: 3,50___________zwycięstwo Kostaryki: 5,25

Zapraszamy Was do typowania turnieju Copa America 2016 wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na decydujące spotkania fazy grupowej tego turnieju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *