Copa America w Totolotku

Najbliższej nocy w Copa America zostanie rozegrana teraz druga kolejka w grupie D. Jak prezentują się te spotkania, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Nocne granie w Copa America rozpoczynamy więc meczem Chile z Boliwią. Do zobaczenia go na żywo zapraszamy Państwa do TVP Sport. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 01:00. Chile zaliczyło falstart, przegrywając pierwsze spotkanie fazy grupowej z reprezentacją Argentyny, ale to było raczej wkalkulowane. Teraz już jednak żarty już się skończyły, i by myśleć o wyjściu z grupy trzeba koniecznie pokonać Boliwię. W teorii nie powinno być to szczególnie trudne zadanie. Jeśli Chile zagra na swoim optymalnym poziomie, nie powinno mieć większych problemów z zaaplikowaniem jej kilku bramek, i bezproblemowym wygraniu tego meczu. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Chile: 1,18_____________remis: 6,25_____________zwycięstwo Boliwii: 12,50

Teraz już godzina 03:30 w nocy lub niemal już nad ranem i starcie reprezentacji Argentyny z Panamą. Będzie ono transmitowane również w TVP Sport. W wygranym meczu z Chile nie wystąpił najlepszy piłkarz świata- Leo Messi. Nie dlatego, że jest w słabszej formie lub doznał kontuzji. Po prostu jest po wyczerpującym sezonie, i selekcjoner uznał, że warto go trochę przyoszczędzić go na najważniejsze mecze, a takie nastaną dla Albicelestes po wyjściu z grupy. Chyba nikt nie wierzy, że Argentyna może stracić jakieś punkty z Panamą. W pierwszej kolejce zdołała pokonać co prawda Boliwię, ale nie było to jakimś szczególnie dużym sukcesem. Sukcesem i to  naprawdę ogromnym będzie nieprzegranie meczu z Argentyńczykami. Czy będą w stanie tego dokonać?

zwycięstwo Argentyny: 1,25___________remis: 5,25___________zwycięstwo Panamy: 11,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania sobotnich spotkań turnieju Copa America. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na wspomniane mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *