Copa America w Totolotku!

Najbliższej nocy czekają nas następne emocje związane z typowaniem turnieju Copa America. Tym razem zostaną rozegrane dwa mecze w grupie C. Komu przyjdzie się w nich z sobą zmierzyć, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Po porażce z Meksykiem, reprezentacja Urugwaju znalazła się pod ścianą. Pozostanie w grze o wyjście z grupy i ćwierćfinał Copa America zapewni im tylko zwycięstwo w starciu z Wenezuelą. Czy Urusi będą w stanie pokonać przeciwnika? Szansa będzie tym większa, że o ile w meczu z Aztekami nie mógł wystąpić Luis Suarez, o tyle w chwili obecnej jego uraz został już zaleczony, i możemy się spodziewać obecności napastnika FC Barcelony w pierwszym składzie. Czy to okaże się kluczowym wydarzeniem w kontekście wyniku tego spotkania? Wenezuelczycy również mają swoje cele, i po pokonany Jamajki są świadomi, że teraz do awansu z grupy może im wystarczyć remis w tym starciu. Wszyscy jednak wiemy jak bardzo zgubna może być gra na remis… Mecz Urugwaju z Wenezuelą rozpocznie się o godzinie 01:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Urugwaju: 1,70__________remis: 3,55__________zwycięstwo Wenezueli: 4,75

Również w TVP Sport transmisja z drugiego spotkania grupy C: Meksyk – Jamajka. Tu raczej nie powinno być niespodzianki. Meksykanie zapowiadają, że osiągną tutaj swoje drugie zwycięstwo na tegorocznej Copa America, i szczerze powiedziawszy, ciężko jest się z nimi nie zgodzić. Tym bardziej, że Jamajka, to jedna z najsłabszych reprezentacji biorących udział w tym turnieju. W zespole jest co prawda Wes Morgan, na co dzień występujący w pierwszym składzie w Leicesterze City, który został właśnie został mistrzem Anglii, jednak bądźmy szczerzy- jeden Morgan wiosny nie czyni. Tym bardziej, że przyjdzie mu rywalizować w takimi zawodnikami jak Chicharito, Marquez, czy Layun, i ciężko się spodziewać, że będzie on w stanie zatrzymać całą formację ofensywną reprezentacji Azteków. Początek starcia Meksyku z Jamajką o godzinie 04:00.

zwycięstwo Meksyku: 1,28____________remis: 5,00____________zwycięstwo Jamajki: 9,50

Zapraszamy Was do wspólnego typowania Copa America! Pełną ofertę Totolotka S.A. na turniej można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *