Copa America, co typować?

W środę w nocy czekają nas kolejne mecze w Copa America. Wtedy to zostanie rozegrana druga kolejka spotkań w grupie A. Kto z kim zagra, i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Najpierw czeka nas więc pojedynek USA z Kostaryką. Rozpocznie się on o godzinie 02:00, i będzie transmitowany na żywo w TVP Sport. To miał być turniej Amerykanów, ale jak na razie zaliczyli on falstart, przegrywając z Kolumbią. Jeśli teraz USA marzy jeszcze o wyjściu z grupy, musi bezwzględnie pokonać reprezentację Kostaryki. Nie będzie to jednak proste zadanie. Kostarykańczycy też mają swoje cele, a ponadto zaczęli ten turniej dość satysfakcjonująco, remisując z Paragwajem. Goście będą więc przed tym spotkaniem w lepszej sytuacji niż USA. Jedni i drudzy są świadomi tego, że trzy punkty w drugim meczu mogą okazać się kluczowe w kwestii awansu, więc na pewno nie zrezygnują z ich wywalczenia. Według ekspertów bukmacherskich, bliżej ich będzie w tym meczu reprezentacja USA. A według Was?

zwycięstwo USA: 1,80_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Kostaryki: 4,60

Również w TVP Sport będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo starcie Kolumbii z Paragwajem. Ono z kolei rozpocznie się o godzinie 04:30. Dla Kolumbii jest prosta- wygrana daje im awans do ćwierćfinału, i to awans najpewniej z pierwszego miejsca. Jest więc o co grać. Kolumbijczycy zdążyli już potwierdzić, że są w dobrej formie, pokonując USA, i będąc w tym meczu naprawdę wyraźnie lepszym zespołem. Czy będą w stanie utrzymać swoją naprawdę dobrą dyspozycję, i wygrają z ambitnym Paragwajem? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Kolumbii: 1,90___________remis: 3,30___________zwycięstwo Paragwaju: 4,50

Typujemy rezultaty spotkań Copa America razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na te rozgrywki czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *