Copa America, co typować?

We wtorkową noc w Copa America czekają nas decydujące mecze w grupie C. Zapraszamy Was do wspólnego typowania tych spotkań! Oto więc co ciekawego nas czeka!

Mecz Meksyku z Wenezuelą rozpocznie się o godzinie drugiej w nocy. Będzie on transmitowany na żywo w TVP Sport. Kto by się spodziewał, że to właśnie ten mecz będzie decydował o tym, który zespół wywalczy pierwsze miejsce w grupie C. Inna sprawa- czy opłaca się zajmować pierwsze miejsce w grupie, jeśli można potem trafić na naprawdę silną reprezentację? Ale może odłóżmy na bok wszelkie spekulacje, i skupmy się na samym spotkaniu. A w nim zdecydowanym faworytem do wygranej wydają się Aztekowie. Meksyk pokonał zarówno reprezentację Urugwaju jak i Jamajki. Chicharito i spółka, są naprawdę w sporym gazie. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo Meksyku z Wenezuelą będzie tu traktowane jako spora niespodzianka. Czy zdaniem naszych szacownych typerów ma taka szansę się tutaj zdarzyć?

zwycięstwo Meksyku: 1,45___________remis: 4,25___________zwycięstwo Wenezueli: 6,25

Teraz już godzina 04:00, i starcie Urugwaju z Jamajką. Reprezentacja Urugwaju była typowana przez wszystkich na jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa w Copa America. Tymczasem już w tej chwili wiadomo, że Urusi nie wyjdą nawet z grupy. Przegrali z Meksykiem, przegrali również z Wenezuelą. Na pocieszenie zostało im do rozegrania już tylko jedno spotkanie w fazie grupowej. Czy pożegnają się godnie z tym turniejem? Nie będzie to jednak łatwe, gdyż zespół gości już co prawda również o nic nie walczy, jednak mają dokładnie taki sam plan na tej pojedynek. Na mecz Urugwaju z Jamajką zapraszamy Państwa również do TVP Sport.

zwycięstwo Urugwaju: 1,50____________remis: 4,20____________zwycięstwo Jamajki: 5,75

Typujemy rezultaty Copa America wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniany turniej czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *