Wtorkowe mecze towarzyskie w Totolotku!

We wtorek znów czekają nas kolejne spotkania towarzyskie reprezentacji. Komu z kim tym razem przyjdzie zmierzyć się ze sobą, i co na ten temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Najciekawsze mecze rozegrają się wieczorem, i to właśnie je zdecydowaliśmy się przybliżyć wam nieco bliżej w naszej bukmacherskiej zapowiedzi. W pierwszym z nich Serbia zmierzy się z Izraelem. Zarówno jedni jak i drudzy plasują się wśród najsilniejszych reprezentacji, którym nie będzie dane zagrać na francuskich Mistrzostwach Europy. Reprezentację Serii już od dawna trawi kryzys. Jej najlepsi zawodnicy nie potrafią się z sobą dogadać, przez co przegrywa kolejne eliminacje do wielkich imprez. Natomiast Izrael był naprawdę blisko Euro, przepadł dopiero na samym finiszu eliminacji. Obydwie drużyny będą miały więc tutaj na pewno coś do udowodnienia. Nie tyle kibicom i ekspertom, a przede wszystkim samemu sobie. Jakim rezultatem zakończy się ich pojedynek Serbii z Izraelem? Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:15.

zwycięstwo Serbii: 1,50______________remis: 3,75______________zwycięstwo Izraela: 6,50

Natomiast już o godzinie 20:45 czeka nas mecz: Irlandia – Białoruś. Gospodarze tego pojedynku przygotowują się do Euro. Nie zanosi się jednak , by mieli odegrać na nim jakąś poważniejszą rolę. Białoruś natomiast buduje już nową reprezentację, która już niebawem przystąpi do eliminacji Mistrzostw Świata. Czy zakończy je z lepszym skutkiem niż eliminacje do Euro 2016? Zdaniem ekspertów bukmacherskich w meczu Irlandii z Białorusią, zdecydowanym faworytem do wygranej są gospodarze. A jakiego zdania są eksperci Totolotka? Jakie wydarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na wtorek?

zwycięstwo Irlandii: 1,45____________remis: 3,70____________zwycięstwo Białorusi: 7,00

Typujemy wtorkowe spotkania towarzyskie reprezentacji wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *