Typujemy sobotnie mecze w ligach europejskich!

W większości najsilniejszych lig w europie co prawda znamy już mistrzów swoich krajów, ale ciągle trwa naprawdę emocjonująca walka o udział w europejskich pucharach. Jakie zespoły przybliżą się dziś do tego celu?

Borussia Moenchengladbach nie przeskoczy już w tabeli niemieckiej Bunesligi Bayeru Leverkusem, z którym przyjdzie się jej dziś zmierzyć, jednak przez cały czas musi się bardzo pilnować, by samej nie dać się przeskoczyć przez Herthę Berlin, Schalke, i Mainz, które tylko czekają na jej potknięcie. Do końca sezonu już tylko dwie kolejki, i ten zespół, który pogubi dziś punkty, będzie mógł raczej zapomnieć o Lidze Mistrzów. Zdaniem ekspertów bukmacherskich Borussia jest w stanie pokonać dziś Bayer. Skutkowało by to niemal pewnym już miejscem w eliminacjach Champions League. Tylko czy Źrebaki wytrzymają presję, która na gościach nie będzie już ciążyła? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania Borussi Moenchengladbach z Bayerem Leverkusem o godzinie 15:30. Najciekawsze momenty tego meczu będzie można zobaczyć w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Borussi Mgladbach: 1,85___remis: 3,75___zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 3,70

Równie interesująco powinno być dziś we Francji, gdzie o godzinie 21:00 zostaną rozegrane wszystkie mecze trzydziestej siódmej kolejki Ligue 1, a zdecydowanie najciekawszym z nich jest spotkanie Lyonu z Monaco. Zdaniem prezesa OL, zwycięzca tej rywalizacji sięgnie po mistrzostwo Francji. To oczywiście nie prawda, gdyż mistrzem już dawno została oczywiście ekipa PSG, ale udzielił on kontrowersyjnej wypowiedzi, w której stwierdził, że Katar nie należy do Francji. Chyba coś w tym jest, dlatego dzisiejszy pojedynek będzie się toczył o małe mistrzostwo Francji. Obydwa kluby mają w swym dorobku po 62 punkty. A więc Lyon czy Monaco? Który zespół będzie potrafił dziś triumfować, i zapewni sobie drugie miejsce w tabeli ligi francuskiej? Pojedynek Lyonu z Monaco będzie transmitowany w Eleven.

zwycięstwo Lyonu: 1,70___________remis: 3,70___________zwycięstwo AS Monaco: 4,40

Natomiast w angielskiej Premier League nowy mistrz Anglii, jakim sensacyjnie został Leicester City, zmierzy się dziś z Evertonem. Evertonem, któremu nie grozi już spadek, a tym bardziej europejskie puchary. Oba zespoły już o nic nie walczą, zagrają więc bez presji, i mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy świadkami naprawdę dobrego i emocjonującego spotkania. Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2. Faworytem do zwycięstwa jest oczywiście Lester. Czy drużyna Caludio Ranieriego pokaże wszystkim, że mistrzostwo to tylko początek, i ma apetyt na znacznie więcej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niedługo! Początek meczu Leicesteru City z Evertonem zaplanowano na godzinę 18:30.

zwycięstwo Leicesteru City: 1,85_________remis: 3,80_________zwycięstwo Evertonu: 4,00

Typujemy sobotnie mecze piłkarskie wspólnie z Totolotkiem! Sprawdźcie naszą naprawdę atrakcyjną ofertę na wszystkie z nich, i wybierzcie coś dla siebie! Czeka ona już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *