Typujemy siatkarski turniej kwalifikacyjny kobiet do Rio 2016!

Trwa kobiecy siatkarski turniej kwalifikacyjny do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Już niedługo zostaną rozegrane kolejne spotkania! Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W pojedynku Peru z Włochami raczej nie może być mowy o sensacji, a więc zwycięstwie nominalnych gospodarzy. Włoszki kroczą od wygranej do wygranej. Zdaniem ekspertów bukmacherskich, jeśli ktoś ma je w tym turnieju pokonać, to na pewno nie będzie to przeciętne Peru. Przedstawicielki Ameryki Południowej prezentują się na razie nadspodziewanie dobrze. Wygrały co prawda dwa spotkania, ale uczynili to ze słabymi rywalami, i trudno spodziewać się, by zdołały jeszcze poprawić swój, i tak niezły uzyskany tu dorobek. Spotkanie Peru z Włochami rozpocznie się już o godzinie 03:00. Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich typerzy Totolotka S.A.?

zwycięstwo Peru: 15,00__________________________________zwycięstwo Włochów: 1,01

Ten turniej kwalifikacyjny do Rio jest zdominowany przez reprezentacje z Europy, jednak na pewno nie mamy w tym momencie na myśli Kazachstanu. Reprezentantki tego kraju przegrały swoje wszystkie mecze, i wraz z Dominikaną, są zdecydowanie najgorszą drużyną tych rozgrywek. To też nie jest tak, że reprezentantki Kazachstanu zupełnie nie potrafią grać w siatkówkę. Po prostu Korea to zdecydowanie lepsza reprezentacja, co postara się udowodnić dziś na parkiecie, i jeśli tylko zagra na swoim optymalnym poziomie, to nie powinna mieć z tym większego problemu. Przecież Początek meczu: Kazachstan – Korea Południowa, o godzinie 05:45.

zwycięstwo Kazachstanu: 8,75______________________zwycięstwo Korei Południowej: 1,01

A już o godzinie ósmej czasu polskiego czeka nas kolejny mecze tego turnieju, tym razem pojedynek reprezentacji Holandii i Dominikany. Holenderki zajmują na razie czwartą pozycję w tabeli. Do awansu na Igrzyska potrzeba jest jednak lepsza lokata, i wszystko wskazuje na to, że zdołają ją dziś poprawić, po pewnym, jak może się wydawać zwycięstwie nad słabiutką Dominikaną. Czy właśnie tak będzie? A może jednak będziemy tutaj świadkami sensacji, za jaką niewątpliwie została by uznana porażka reprezentacji Oranje? Będziemy mogli się przekonać o tym fakcie już niebawem!

zwycięstwo Holandii: 1,03______________________________zwycięstwo Dominikany: 7,25

Natomiast już niemal w samo południe, bo o godzinie 12:05 wyjdą na parkiet Japonki, które za przeciwniczki będą mieć reprezentację Tajlandii. Japonia to również jeden z faworytów do zwycięstwa w całym cyklu, i zapewnienia sobie awansu na Igrzyska do Rio, z pierwszego miejsca. Tajlandia natomiast przyrównywana jest raczej to roli statysty, typowego dostarczyciela punktów. Do tej pory potrafiła pokonać tylko słabą Dominikanę, i poniosła dwie zdecydowane porażki- z Włoszkami, oraz Holenderkami. Czy z reprezentantkami Kraju Kwitnącej Wiśni szykuje się więc porażka numer trzy?

zwycięstwo Japonii: 1,12__________________________________zwycięstwo Tajlandii: 4,70

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania siatkarskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich! Nasza pełna oferta na nocne mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *