Typujemy rezultaty spotkań kobiecego siatkarskiego turnieju kwalifikacyjnego do Rio!

Kobiecy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2016 wchodzi w decydującą fazę. Na chwilę obecną liczą się już tylko cztery reprezentacje. Które z nich zdołają wywalczyć kwalifikację na Igrzyska? Zapraszamy do wspólnego typowania każdego z najbliższych spotkań.

We wspomnianym turnieju czeka nas więc dziś pięć pojedynków. W każdym z nich łatwo jest wskazać faworyta, ale siatkówka, a zwłaszcza ta żeńska, uczy nas, że zawsze możemy oczekiwać kilku niespodzianek. Czy tak samo będzie również i w tych spotkaniach? W turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich spotkają się więc ze sobą:

Portoryko – Kolumbia (godzina 02:00)

zwycięstwo Portoryko: 1,14_______________________________zwycięstwo Kolumbii: 4,45

Dominikana – Korea Południa (03:00)

zwycięstwo Dominikany: 2,95______________________zwycięstwo Korei Południowej: 1,30

Tajlandia – Peru (05:45)

zwycięstwo Tajlandii: 1,16____________________________________zwycięstwo Peru: 4,00

Włochy – Kazachstan (08:30)

zwycięstwo Włochów: 1,01_____________________________zwycięstwo Kazachstanu: 8,75

Holandia – Japonia (12:05)

zwycięstwo Holandii: 1,25__________________________________zwycięstwo Japonii: 3,30

Te cztery liczące się jeszcze reprezentacje to Włochy i Korea Południowa (nie powinny mieć one większych kłopotów z pokonaniem swoich rywali), oraz Holandia i Japonia. Oranje i reprezentantki Kraju Kwitnącej Wiśni zagrają dziś jednak między sobą, a więc jedna z nich przestanie się liczyć w walce o awans. Eksperci bukmacherscy większe szanse na wygraną przyznają Holenderkom, ale Japonki na pewno do końca nie zrezygnują z walki. Czy więc Japonia ma szansę na sprawienie niespodzianki, i pokonanie faworyzowanej reprezentacji z Europy? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

Typujemy spotkania kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich wspólnie z Totolotkiem! Powinny być one naprawdę ciekawe! Sprawdź naszą pełną ofertę kursową! Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *