Typujemy piątkowe spotkania towarzyskie reprezentacji!

Piątek, to jeden z dni, w których odbędzie się większa ilość towarzyskich spotkań reprezentacji. Nie chodzi tylko o mecze drużyn przygotowujących się do Euro. Zagrają ze sobą między innymi też reprezentacje z Afryki. Co też więc ciekawego czeka nas do typowania w piątek?

Wszystkie pojedynki, na których się skupimy, rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym z nich będzie mecz Irlandii z Holandią. Goście nie wystąpią w piłkarskich Mistrzostwach Europy. Jest to naprawdę sporą niespodzianką. z tej też przyczyny Holandia jest idealnym przeciwnikiem dla pozostałych reprezentacji przygotowujących się do francuskiego czempionatu. Oranje sprawdzą więc dzisiaj formę Irlandii, a zaraz potem zespołu Adama Nawałki! Czy mocna reprezentacja, ale która jednak nie potrafiła sobie poradzić w eliminacjach, i przepadła z kretesem, będzie w stanie zacząć się odradzać, i od nowa zacząć pisać swoją piękną historię? Przecież to aktualni brązowi medaliki ostatniego Mundialu!

zwycięstwo Irlandii: 3,30____________remis: 3,05____________zwycięstwo Holandii: 2,25

Kolejnym polecanym przez nas meczem to typowania, jest pojedynek reprezentacji Irlandii Północnej z Białorusią. Jak zaprezentuje się pierwszy przeciwnik Biało-czerwonych w w Mistrzostwach Europy 2016? Reprezentacja Irlandii Północnej będzie chciała pokazać się z dobrej strony, i pokonać Białoruś w jednym ze swoich ostatnich meczów kontrolnych przed turniejem. Czy im się to uda? Według serwisów bukmacherskich są faworytami do zwycięstwa w tym pojedynku. A według Was? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowaliście się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na piątek? Mecz Irlandii Północnej z Białorusią będzie można obejrzeć na żywo w TVP Sport.

zwycięstwo Irlandii Północnej: 1,85________remis: 3,05________zwycięstwo Białorusi: 4,80

O godzinie 20:45 zapraszamy również na mecz: Anglia – Australia. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że każdy inny wynik niż zwycięstwo Anglików będzie w tym spotkaniu ogromną niespodzianką. Atak: Rooney-Vardy-Kane prezentuje się naprawdę imponująco. Anglia z całą pewnością będzie chała postraszyć dziś swoich rywali na Euro, i pokonać przeciętną przecież Australię przynamniej kilkoma bramkami. Czy im się to uda, i udowodnią, że są naprawdę dobrze przygotowani na turniej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Anglii: 1,25_____________remis: 5,00_____________zwycięstwo Australii: 9,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania towarzyskich spotkań reprezentacji rozgrywanych w piątek! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *