Typujemy ostatnią kolejkę szwajcarskiej Super Ligi!

Zapraszamy Was do typowania ostatniej kolejki szwajcarskiej Super Ligi! W tych rozgrywkach już niemal wszystko jasne. Ciągle nie wiemy jednak który zespół jako ostatni zapewni sobie kwalifikację do Ligi Europejskiej, oraz to, kto spadnie z ligi. Dlatego też ostatnia kolejka ligi szwajcarskiej zapowiada się naprawdę ciekawie! Co na jej temat będą mieli nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Wszystkie dzisiejsze mecze zostaną rozegrane o godzinie 20:30. Poniżej przedstawiamy wszystkie pary, oczywiście wraz z wartością kurów na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W środowy wieczór w szwajcarskiej Super Lidze zmierzą się więc ze sobą:

Luzern – Sion

zwycięstwo Luzern: 2,00______________remis: 3,60______________zwycięstwo Sionu: 3,50

Basel – Grasshoppers

zwycięstwo Basel: 1,90___________remis: 3,75___________zwycięstwo Grasshoppers: 3,20

Thun – Young Boys

zwycięstwo Thun: 3,20____________remis: 3,70____________zwycięstwo Young Boys: 1,95

Lugano – St.Gallen

zwycięstwo Lugano: 1,50____________remis: 4,35____________zwycięstwo St.Gallen: 4,80

FC Zurrich – Vaduz

zwycięstwo FC Zurrich: 1,52____________remis: 4,40____________zwycięstwo Vaduz: 4,65

Najciekawiej powinno być oczywiście w meczu Basel z Grasshoppers. Walka o Ligę Europejską rozegra się jednak korespondencyjnie pomiędzy Sionem a Grasshoppersem właśnie. Jeśli więc Sion pokona Luzern, a Grasshoppers straci punkty z Basel, to właśnie były klub Kamila Grosickiego zapewni sobie udział w Lidze Europy. A co w kwestii spadku? To też bardzo ciekawe, gdyż ostatnie miejsce zajmuje Zurrich, który traci jednak tylko punkt do Lugano. Który z tych zespołów opuści więc szeregi Super Ligi?

Typujemy ostatnią kolejkę szwajcarskiej Super Ligi wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *