Typujemy niedzielne mecze polskiej Ekstraklasy!

W niedzielę w polskiej Ekstraklasie czeka nas jedno spotkanie grupy mistrzowskiej, i jedno grupy spadkowej. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tych meczach?

Najpierw więc starcie Jagielloni Białystok z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Drużyna gości jest w sporym dołku. Wygląda na to, że Podbeskidzie nie do końca poradziło sobie psychicznie z tą sytuacją, że nie zagrało jednak w grupie mistrzowskiej, a spadkowej. Widać to po obecnych wynikach Górali, którzy przegrywają mecz za meczem, i jeśli się to nie zmieni, to wobec niezłej postawy dwóch Górników, wydają się jednymi z głównych kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Dla Jagielloni gra w grupie spadkowej również nie jest zbyt chlubna, i  chyba też sobie nie do końca z tym poradziła, czego dowodem ostatnie takie sobie wyniki. Jaga absolutnie nie może przegrać z Podbeskidziem, gdyż wtedy to ona znajdzie się nad przepaścią, której na imię- Pierwsza Liga. A więc? Jagiellonia czy Podbeskidzie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok:2,05_remis: 3,20_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała:3,65

Teraz już główny Canal+, na którym to czeka nas transmisja spotkania Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin. Jego początek o godzinie 18:00. W pojedynku drugiej z piątą drużyną grupy mistrzowskiej na pewno nie wystąpi Jakub Czerwiński. Środkowy obrońca Portowców w meczu z Lechem Poznań zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie, i teraz czeka go przymusowa pauza. To nie jednak nie jedyny problem trenera Czesława Michniewicza przed wyjazdem na Górny Śląsk. Tym najważniejszym wydaje się potężna ilość remisów, a także brak zwycięstwa na wyjeździe już od bardzo dawna. Czy Pogoń będzie potrafiła przerwać tę kiepską passę w pojedynku ze zdającym znów na nowo rozpędzać się Piastem? Będzie o to szalenie trudno, wszakże we czwartek porażki doznała Legia, i teraz Piastunki będą mieć jeszcze większą motywację, by rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść, i doskoczyć punktowo na obecnego lidera Ekstraklasy. Czy im się to uda?

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,10______remis: 3,15______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,60

Typujemy mecze Jagielloni Białystok z Podbeskidziem Bielsko-Biała, oraz Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin w Totolotku! Kliknij w tym miejscu! Czeka tam na Ciebie kompletna oferta bukmacherska na każdy z tych pojedynków!

Komentarzy (21)

  1. Dariusz

    Piast – Pogoń DW 2:0 (1 połowa) kurs 9,60

    To będzie Piast z jesieni. Od początku zdominuje Pogoń i będzie prowadzić do przerwy 2:0

    Błąd przy kursie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *