Typujemy mecze I Ligi polskiej!

W sobotę w polskiej I Lidze ciąg dalszy spotkań trzydziestej drugiej kolejki. Powinno być w nich ciekawie, o tyle, że co prawda na górze już wszystko jasne, ale na dole trwa zaciekła walka o ligowy byt. W utrzymanie przez cały czas zaangażowane jest praktycznie dwie trzecie ligowej stawki. Co więc do powiedzenia na temat wszystkich sobotnich spotkań będą mieli nam eksperci Totolotka?

W sobotę w polskiej Pierwszej Lidze czeka nas więc sześć spotkań piłkarskich. Wszystkie z nich prezentujemy poniżej, oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz z wartościami kursów, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. Startujemy już od godziny 17:00. Dzisiejszego dnia w I Lidze spotkają się więc ze sobą:

GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz (godzina 17:00)

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,40____remis: 3,10____zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,10

Miedź Legnica – Rozwój Katowice (17:00)

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,80_____remis: 3,35_____zwycięstwo Rozwoju Katowice: 4,30

Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów (17:00)

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 2,20_______remis: 3,15_______zwycięstwo Bytovii Bytów: 3,10

GKS Katowice – Chrobry Głogów (17:00)

zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,20____remis: 3,10____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 3,15

Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz (19:00)

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,30_____remis: 3,15_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,95

MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn (19:00)

zwycięstwo MKS Kluczbork: 2,15______remis: 3,15______zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,25

Najciekawiej powinno być w starciu GKS-u Bełchatów z Olimpią Grudziądz, oraz MKS-u Kluczbork ze Stomilem Olsztyn. To oczywiście dwa spotkania, w których najbardziej będą się ważyć losy utrzymania w I Lidze. Na górze tabeli też ciekawie, gdyż GKS Katowice będzie rywalizował z Chrobrym Głogów. Jedni i drudzy nie mają już szans na to by awansować do Ekstraklasy, ale zawsze warto pozostawić po sobie wrażenie, i zwyciężyć w kolejnym spotkaniu. Z pozostałych spotkań ciekawie zapowiada się również mecz Wigier Suwałki z Sandecją Nowy Sącz.

Zapraszamy Was do typowania I Ligi polskiej razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Tutaj czeka już na Ciebie kompletna oferta bukmacherska na każdy z sobotnich pojedynków tych rozgrywek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *