Typujemy mecz o trzecie miejsce, oraz finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych!

W niedzielę zakończy się Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Czeka nas jeszcze mecz o trzecie miejsce, no i oczywiście finał. W tym drugim zagra polskie Vive Kielce! Czego więc ciekawego  możemy się spodziewać w tych spotkaniach, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Mecz o III miejsce rozpocznie się o godzinie 15:15. PSG zmierzy się z nim z THW Kiel. To nie tak miało być dla PSG. To właśnie Francuzi mieli walczyć o zwycięstwo w wielkim finale, a nie „tylko” o trzecie miejsce. Sytuacja jednak nie uległa większej zmianie, a przynajmniej na papierze. Według serwisów bukmacherskich, to właśnie PSG jest zdecydowanym faworytem do pokonania THV KIel i zdobycia trzeciego miejsca. Kluczowe pytanie jednak brzmi- czy Paryżanom wystarczy jeszcze sił, i przede wszystkim motywacji na to, by zapewnić sobie w tym meczu zwycięstwo? Łatwo nie będzie, piłka ręczna ma przecież to do siebie, że jest nieprzewidywalna. Udowodniło to wczoraj Vive Kielce, czy udowodni to dzisiaj THV Kiel?

zwycięstwo PSG: 1,50_____________remis: 8,50_____________zwycięstwo THV Kiel: 3,00

Teraz już finał, w którym spotkają się Vive Kielce i Veszprem. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. O tym meczu można wypowiadać się w bardzo podobnym tonie, co w meczu półfinałowym pomiędzy Vive a PSG. To znaczy, drużyna z Kielc na pewno nie jest faworytem ekspertów bukmacherskich do wygranej, i podniesienia pucharu za zwycięstwo, ale… No właśnie… Ale Sławomir Szmal i spółka udowodnili już nie raz, że są naprawdę wielkim zespołem. Veszprem udowadnia, że można mieć drużynę opartą na nieco mniej topowych zawodnikach, a mimo wszystko osiągnąć sukces. Czy pociągną ten sukces do końca, i to właśnie drużyna z Węgier będzie się cieszyć ze zwycięstwa? Totolotek gorąco wierzy w triumf Vive! A jak będzie w istocie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Na finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zapraszamy Państwa od godziny 18:00.

zwycięstwo Vive Kielce: 2,35__________remis: 8,50__________zwycięstwo Veszprem: 1,85

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rozgrywek Final Four piłkarzy ręcznych! Oferta bukmacherska Totolotka S.A. czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *