Typujemy mecz: Manchester United – Bournemouth!

W najsilniejszych ligach europejskich został do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz. Chodzi nam oczywiście o starcie ligi angielskiej: Manchester United – Bournemouth. Okoliczności jego przełożenia były doprawdy niespotykane… Ale o tym poniżej! Jak prezentuje się więc ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Przypomnijmy, że pojedynek Czerwonych Diabłów z klubem Artura Boruca miał się pierwotnie odbyć w niedzielę, wraz z pozostałymi meczami trzydziestej ósmej kolejki angielskiej Premier League. Nie doszedł od jednak do skutku, gdyż na stadionie znaleziono podejrzany pakunek, który był, jak miało się później okazać, tylko atrapą, i służył do przeprowadzenia alarmu bojowego, spowodowanego atakiem terrorystycznym. Miało wyjść więc bardzo poważnie, a wyszło… Śmiesznie, a wręcz żenująco. Szacuje się, że straty z tytułu przełożenia tego meczu opiewają na około cztery miliony Euro. Straty te nie są liczone tylko i wyłącznie wymiarze finansowym, ale przede wszystkim i sportowym. Przed rozpoczęciem tego spotkania, Manchester miał jeszcze szansę na zagranie w Lidze Mistrzów. W chwili obecnej, kiedy City zremisowało, teoretycznie nadal ją ma, le musiałby wygrać… 19:0! Czy to możliwe? Czy w ogóle zwycięstwo po takim de motywacyjnym wydarzeniu jest jeszcze możliwe? Mecz Manchesteru United z Bournemouth będzie można obejrzeć na żywo w Canal+ Sport. Jego początek zaplanowano na godzinę 21:00. Mamy nadzieję, że odbędzie się on już bez żadnych przeszkód. Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowaliście się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na wtorek?

zwycięstwo Manchesteru United: 1,65____remis: 3,95____zwycięstwo Bournemouth: 4,60

Typujemy spotkanie Manchesteru United z Bournemouth wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na ten pojedynek czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *