Typujemy mecz: Arka Gdynia – Chojniczanka Chojnice!

Trzydziestą drugą kolejkę polskiej Pierwszej Ligi piłkarskiej kończy niedzielne spotkanie Arki Gdynia z Chojniczanką Chojnice. Jak prezentuje się ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Arka Gdynia wywalczyła promocję do Ekstraklasy- tę informację znamy już oficjalnie od jakiegoś czasu. Spotkanie z Chojniczanką będzie miało więc dla niej wymiar tylko i wyłącznie prestiżowy. Jeśli ktoś tu musi szukać punktów, to właśnie goście, którzy mają tylko jedno oczko przewagi nad strefą spadkową. Jednak jak myśleć o zdobyciu punktów w wyjazdowym meczu z liderem tabeli? Tym bardziej, że zespół z Chojnic nie zachwyca w delegacjach. Nie prezentuje się na nich co prawda jakoś nadzwyczaj fatalnie, ale również nie jest zbyt kolorowo. Do zakończenia sezonu już trzy mecze. Ewentualna porażka z Arką nie spowoduje spadku na miejsce spadkowe, ale w Chojnicach zacznie się robić gorąco. Czy zatem Chojniczanka ma czego szukać w Gdyni? Jej trener i piłkarze są zdania, że tak. Czy podzielają je nasi typerzy? Mecz Arki z Chojniczanką rozpocznie się już o godzinie 12:45. Będzie on transmitowany na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,60_____remis: 3,65_____zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 5,00

Typujemy spotkanie Arki Gdynia z Chojniczanką Chojnice wspólnie z Totolotkiem! Kliknij w tym miejscu! Czeka na Ciebie pełna oferta na ten mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *