Typujemy finał Pucharu Polski!

W poniedziałek piątego maja czeka nas finał piłkarskiego Pucharu Polski! Spotkają się w nim już po raz kolejny zespoły Lecha Poznań i Legii Warszawa. Jak prezentuje się owo spotkanie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Ekscytująca rywalizacja Lecha Poznań z Legią Warszawa całkowicie zdominowała w ostatnich latach naszą scenę futbolu klubowego. Przekłada się to również i na rozgrywki Pucharu Polski. Kto więc tym razem zatriumfuje w finale? Eksperci bukmacherscy zdają się optować raczej za Legią, ale nie zapominajmy, że dla Lecha triumf w Pucharze Polski, to w zasadzie ostatnia szansa na zapewnienie sobie udziału w europejskich pucharach. Brak udziału w Lidze Europejskiej byłby dla niego prawdziwą tragedią, i to nie tylko finansową, ale głównie tą rozpatrywaną w aspekcie sportowym i organizacyjnym. Kolejorz przystąpi więc do tego spotkania na pewno bardziej zmotywowany. Czy przełoży się to na uzyskanie dobrego wyniku? Jedni i drudzy w kolejce ligowej zdawali się być już myślami przy finałowym pojedynku, czego dowodem brak wygranej zarówno Legii z Zagłębiem Lubin, jak i Kolejorza z Lechią Gdańsk. Kto więc lepiej przepracował ostatnie dni, i uniesie do góry Puchar Tysiąca Drużyn? Pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 16:00. Będzie można go zobaczyć na żywo w Polsacie oraz w Polsacie Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 3,65_______remis: 3,10_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,10

Typujemy finał Pucharu Polski wspólnie z Totolotkiem! Pełna oferta na pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa jest już dostępna dla Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *