Turniej kwalifikacyjny do RIO w zakładach bukmacherskich

Dziś w nocy rozpoczyna się turniej kwalifikacyjny siatkarzy do Igrzysk Olimpijskich. Tak ważny dla Polski, gdyż nasza reprezentacja bierze w nim udział. Czy Biało-czerwoni mają szansę na awans, i jak prezentują sie wszystkie mecze pierwszej kolejki, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Pierwszym meczem tego turnieju jest spotkanie Kanady z Iranem. Rozpocznie się ono o godzinie 03:10. Wszyscy pamiętamy, jak dobrze potrafi grać Iran. To reprezentacja, która poczyniła największe postępy na świecie na przestrzeni ostatnich lat. Przekonała się o tym między innymi reprezentacja Polski, która nie tak dawno dostawała od Iranu tęgie baty w Lidze Światowej. Czy również tęgie baty otrzyma dziś Kanada, i mecz ten zakończy się jej zdecydowaną porażką? Przekonamy się już niebawem! Spotkanie Kanady z Iranem będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Kandy: 3,00_____________________________________zwycięstwo Iranu: 1,30

Teraz już godzina 05:55, mecz Wenezueli z Australią. Będzie go można obejrzeć na żywo w Polsacie Sport. To będą raczej dwie najsłabsze reprezentacje w tym turnieju. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to może być tak, że ewentualne zwycięstwo jednego lub drugiego z nich będzie ich jedynym podczas turnieju. Nie mniej większe szanse według serwisów bukmacherskich na to Australia? Czy kto właśnie reprezentacja Kangurów zapewni sobie więc tutaj wygraną?

zwycięstwo Wenezueli: 3,95_______________________________zwycięstwo Australii: 1,16

Teraz już Polsat Sport News, i jeszcze raz Polsat Sport, i to co Polskich kibiców interesuje najbardziej, czyli oczywiście mecz Biało-czerwonych z Francją. Nasi siatkarze nie są faworytami tego pojedynku, ale nawet w przypadku porażki nie będzie tragedii. Przed początkiem meczu nie może być jednak mowy o takich kalkulacjach. Nasza reprezentacja nie patrzy na wszelkie spekulacje, tylko za każdym razem walczy tylko i wyłącznie o zwycięstwo! Czy właśnie tak będzie, i pierwszy mecz turniej turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich zakończy się naszym zwycięstwem? Spotkanie Polski z Francją rozpocznie się o godzinie 08:40 rano.

zwycięstwo Francji: 1,35____________________________________zwycięstwo Polski: 2,60

W południe, o godzinie 12:15, czeka nas ostatni mecz pierwszej kolejki tego turnieju. Zagrają w nim dwie reprezentacje z Azji, a więc Japonia z Chinami. Ten będzie transmitowany z kolei już w Polsacie Sport Ekstra. Zarówno jedni jak i drudzy są relatywnie mocni. Może się zdarzyć tak, że odegrają czołowe role w tym turnieju. Do tego będzie jednak potrzebna dobra inauguracja, i zakończenie pierwszego meczu zwycięstwem. Która reprezentacja będzie w stanie je osiągnąć?

zwycięstwo Japonii: 1,75_____________________________________zwycięstwo Chin: 1,90

Typujemy siatkarski turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio wspólnie z Totolotkiem. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie niedzielne spotkania czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *