Szwajcarska Super Liga, co typować?

W szwajcarskiej Super Lidze poznaliśmy już mistrza i wicemistrza kraju. Niemniej wciąż nie wiemy jeszcze kto spadnie, i jakie jeszcze drużyny zapewnią sobie miejsca w pucharach na przyszły sezon. Niedzielna kolejka ligi szwajcarskiej zapowiada się więc naprawdę ciekawie!

To już przedostatnia kolejka ligowa w Szwajcarii. Wszystkie mecze, a więc i wielki hit, czyli pojedynek Young Boys z FC Basel- zostaną rozegrane o godzinie 16:00. A co jeszcze ciekawego czeka nas w niedzielę? Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie dzisiejsze pary. Tak więc w szwajcarskiej Super Lidze zagrają dziś ze sobą:

St.Gallen – Luzern

zwycięstwo St.Gallen: 3,45____________remis: 3,70____________zwycięstwo Luzern: 1,85

Grasshoppers – Thun

zwycięstwo Grasshoppers: 1,55___________remis: 4,10___________zwycięstwo Thun: 4,95

Vaduz – Lugano

zwycięstwo Vaduz: 1,75_____________remis: 3,75_____________zwycięstwo Lugano: 3,80

Sion – FC Zurich

zwycięstwo Sionu: 1,75____________remis: 3,65____________zwycięstwo FC Zurich: 3,95

Young Boys – FC Basel

zwycięstwo Young Boys: 1,85__________remis: 3,75__________zwycięstwo FC Basel: 3,40

Najciekawiej zapowiada się oczywiście mecz Young Boys z FC Basel. Dwie zdecydowanie najlepsze drużyny obecnego sezonu szwajcarskiej Super Ligi. Bazylea zapewniła sobie już mistrzostwo kraju. Mimo nienajlepszej formy w ostatnich spotkaniach, na pewno będzie chciała potwierdzić, że tytuł dostał się w godne ręce! Ważny mecz w kontekście walki o europejskie puchary rozegrają też Luzern, Grasshoppers, oraz Sion. Jeśli obie drużyny wygrają swoje pojedynki, to w czubie tabeli zostanie zachowany status quo, a to będzie oznaczało, że do Ligi Europejskiej będzie bliżej dwóm wymienionym jako pierwszym. Czy właśnie tak będzie? A może będziemy świadkami porażki którejś z nich, a także heroicznego zrywu Sionu? Przekonamy się o tym już niebawem!

Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania ligi szwajcarskiej. Nasza pełna oferta na wszystkie niedzielne mecze czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *